dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kraków Osiedle Ruczaj

453 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

453 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podole

Ruczaj,Kraków

4 300 zł51 m² 84,31 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 4 -pokojowe 51m2 gotowe do wejścia i zamieszkania. Cena 4300 zł z czynszem + indywidualne opłaty zużycia ciepła, prądu, wody zimnej i ciepłej oraz wywóz śmieci. Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Ruczaj,Kraków

753 000 zł55 m² 13 690,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 3 pokojowe z dużym balkonem i przepięknym widokiem na klasztor Tyniecki o powierzchni 55m2, znajdujące się w fajnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Federowicza

Ruczaj,Kraków

839 107 zł56 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

|R| Property prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim mieszczące się przy ul. Federowicza w dzielnicy Ruczaj w Krakowie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Ruczaj,Kraków

594 000 zł39 m² 15 230,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu na sprzedaż ustawne mieszkanie 2 pokojowe z dużym balkonem o powierzchni 39m2, znajdujące się w fajnej lokalizacji z bardzo dobrą komunikacją w Ruczaju -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piltza

Ruczaj,Kraków

749 000 zł53 m² 14 228,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Tylko U nas! Biuro nieruchomości Property Partners ma przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Piltza na Ruczaju. Apartament Znajduje się na parterze budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podole

Ruczaj,Kraków

2 900 zł31 m² 93,55 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 -pokojowe 31m2 jest gotowe do wejścia i zamieszkania. Cena 2900 zł z czynszem + indywidualne opłaty zużycia ciepła, prądu, wody zimnej i ciepłej oraz wywóz śmieci. Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Podole

Ruczaj,Kraków

1 950 zł19 m² 102,63 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka 19m2 gotowa do wejścia i zamieszkania. Cena 2250 zł z czynszem + indywidualne opłaty zużycia ciepła, prądu, wody zimnej i ciepłej oraz wywóz śmieci. Nowe osiedle, nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

1 904 595 zł115 m² 16 584,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Zakup bez prowizji | Bez podatku | Prezentuje do zakupu gotowy apartament dwupoziomowy w stanie deweloperskim w inwestycji zlokalizowanej przy ul. Kobierzyńskiej w Krakowie. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Miłkowskiego

Ruczaj-Zaborze,Kraków

50 zł/m²706 m² 35 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia bardzo ciekawy lokal w budynku mieszkalno-usługowym. Lokal znajduje się na I piętrze i prowadzą do niego dwie klatki schodowe, jedna z nich posiada windę. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zachodnia

Ruczaj,Kraków

599 000 zł43 m² 13 888,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 43,13 m , położonego w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Krakowa, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Federowicza

Ruczaj,Kraków

825 000 zł56 m² 14 864,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

nr B1-22 Zakup bezpośrednio od dewelopera! Promocja! Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji Do sprzedaży duże 3 pokojowe mieszkanie 55,5 m2 w kameralnej zabudowie, inteligentne budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Magnolii

Ruczaj,Kraków

856 650 zł57 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera - bez prowizji i dodatkowych opłat Do sprzedaży oferuję mieszkanie położone w dzielnicy ruczaj przy bardzo cichej ulicy Magnolii w kameralnym nowopowstałym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Obozowa

Ruczaj,Kraków

599 000 zł52 m² 11 519,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Tylko U nas! Przestronna kawalerka z oddzielną kuchnią o powierzchni 41 m2 położony w dzielnicy Ruczaj. Lokalizacja: ruczaj jest to miejsce, które umożliwia bardzo szybki dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bobrzyńskiego

Ruczaj,Kraków

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Emmerosn poleca: english version below Oferta na wyłączność. Apartament zlokalizowany przy ulicy Bobrzyńskiego w pobliżu Campusu Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz biur firm: shell, ubs, nokia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Obozowa

Ruczaj,Kraków

589 000 zł38 m² 15 418,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronna i nowoczesna kawalerka o powierzchni 38 m2, zlokalizowana na 1. piętrze w zadbanym budynku. Mieszkanie jest jasne, dobrze doświetlone i posiada funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Federowicza

Ruczaj,Kraków

4 000 zł72 m² 55,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowoczesne mieszkanie o wysokim standardzie, położone na osiedlu zaprojektowanym z myślą o harmonii z naturą. Wyjątkowym atutem jest tężnia solankowa, tworząca idealne miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pszczelna

Ruczaj,Kraków

2 850 zł43 m² 66,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowo wykończone, jeszcze niezamieszkane mieszkanie przy ul. Pszczelnej w Krakowie. Szukamy pierwszych najemców! Właściciel może doposażyć mieszkanie w łóżko i sofę, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Federowicza

Ruczaj,Kraków

827 933 zł56 m² 14 898,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obozowa

Ruczaj,Kraków

3 999 zł81 m² 49,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Eng Below Przestronne mieszkanie czteropokojowe na wynajem Infinity Estate Zachęcamy do zapoznania się z ofertą tego przestronnego i jasnego mieszkania czteropokojowego. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kraków

Ruczaj,Kraków

3 440 zł55 m² 63,02 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

***english Below*** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta Mile widziane! Dostępne od: 01.04.2025 APARTAMENT Przestronne Mieszkanie 3-Pokojowe na Karola Bunscha 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ruczaj

Ruczaj,Kraków

719 000 zł53 m² 13 560,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,02 m , znajdujące się w wyjątkowo zielonej lokalizacji w cichym, kameralnym bloku przy ul. Ruczaj w Krakowie. To miejsce idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Kraków

Ruczaj,Kraków

1 590 000 zł129 m² 12 325,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gotowy lokal usługowo-handlowy na sprzedaż - inwestycyjna okazja na Ruczaju, kraków Na sprzedaż lokal o powierzchni 128 m z dodatkowym tarasem na wyłączność, położony w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Ruczaj,Kraków

539 000 zł34 m² 15 852,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu na sprzedaż ustawne mieszkanie 2 pokojowe z dużym balkonem i zachodnią ekspozycją, o powierzchni 34 w promocyjnej cenie 539 000 zł znajdujące się w fajnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Torfowa

Ruczaj,Kraków

2 850 zł54 m² 52,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Biuro nieruchomości Helton prezentuje do wynajęcia 3 pokojowe i bardzo przestronne mieszkanie na Ruczaju - ul. Torfowa Opis mieszkania: oferujemy do wynajęcia od zaraz, 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydlówka

Ruczaj,Kraków

1 000 176 zł43 m² 23 325 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez podatku pcc Prowizja 0 % Termin oddania III kwartał 2024r. |R| Property prezentuje na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim mieszczące się przy ul. Rydlówka w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

932 060 zł64 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do kontaktu po informacje dotyczące mieszkań w całej inwestycji W budynku dostępne są mieszkania o różnych konfiguracjach i układach w metrażu nawet do ponad 115.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

879 712 zł59 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lubostroń

Ruczaj,Kraków

815 000 zł44 m² 18 459,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

2 pokoje na ruczaju! wysoki standard! lokalizacja: nieruchomość znajduje się na prestiżowym Osiedlu Europejskim, ul. Lubostroń. Dzielnica ta charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Federowicza

Ruczaj,Kraków

827 993 zł56 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji, zakup bezpośrednio od dewelopera. Ostatnie mieszkania z ogródkami! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania o powierzchni: 55,57m2. Do mieszkania należy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bunscha

Ruczaj,Kraków

807 149 zł52 m² 15 495,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferowane mieszkanie jest z rynku pierwotnego bez prowizji oraz bez podatku pcc. Do sprzedania mieszkanie położone w dzielnicy Ruczaj - ul. Bunscha w nowym gotowym (tylko 3 piętra) bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przemiarki

Ruczaj,Kraków

2 700 zł46 m² 58,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym przy ul. Przemiarki - idealne dla pracowników korporacji. Jeśli szukasz komfortowego mieszkania w zielonej okolicy Krakowa, ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Piltza

Piltza,Kraków

2 600 zł43 m² 60,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Piltza 43! Przedstawiamy piękne mieszkanie z dużym ogródkiem. Ogródek ma powierzchnię 30 m2! Mieszkanie jest w pełni wyposażone, duża lodówka side by side, piekarnik, płyta, zmywarka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bobrzyńskiego

Ruczaj,Kraków

2 250 zł36 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie o powierzchni 36 m2, zlokalizowane przy ulicy Bobrzyńskiego, tuż obok Kampusu uj. Nieruchomość z dużym pokojem dziennym z wyjściem na balkon oraz aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

1 001 970 zł74 m² 13 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Deweloper oferuje na sprzedaż: lokal handlowo usługowy - lu 2 74,22 m2 Lokalizacja Kraków, ul. Kobierzyńska 145, kobierzyńska/ Zalesie Opis Lokal o powierzchni 74,22 m2 zlokalizowany na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Piltza

Ruczaj,Kraków

3 490 000 zł186 m² 18 763,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Tylko U nas! Luksusowy apartament o powierzchni 186 m2 położony w dzielnicy Ruczaj. Lokalizacja: ruczaj jest to miejsce, które umożliwia bardzo szybki dostęp się do centrum miasta (20-25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ruczaj,Kraków

760 301 zł50 m² 15 199,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 20 min od centrum Krakowa w cichej spokojnej okolicy Ruczaj. Nowoczesna inwestycja charakteryzująca się niską zabudową i wszelkimi udogodnieniami dla przyszłych mieszkańców. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bunscha

Ruczaj,Kraków

889 577 zł59 m² 14 953,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bunscha

Ruczaj,Kraków

849 000 zł51 m² 16 647,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Sprzedam bezpośrednio dwupokojowe, klimatyzowane mieszkanie na Ruczaju w Krakowie, wykończone w wysokim standardzie pod klucz, wyposażone w nowe sprzęty agd i meble, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bobrzyńskiego

Ruczaj,Kraków

1 049 000 zł68 m² 15 381,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 68,2 m , położonego na czwartym piętrze pięciopiętrowego bloku przy ul. Profesora Michała.