dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kraków Osiedle Ruczaj

453 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

453 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Pokój, ul. Bobrzyńskiego

Ruczaj,Kraków

540 zł12 m²

 

Piętro:3/7

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! Umowa do końca czerwca 2026 z możliwością przedłużenia. Do wynajęcia przytulny pokój o powierzchni 13 m w mieszkaniu na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmieleniec

Ruczaj,Kraków

659 000 zł50 m² 13 240,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

2-pokojowe mieszkanie 49,77 m z przestronnym, słonecznym balkonem - Ruczaj, ul. Chmieleniec. Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie z oddzielną kuchnią, osobnym wc i dużym balkonem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bunscha

Ruczaj,Kraków

943 000 zł62 m² 15 163,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bez prowizji i podatku pcc. Mieszkanie w gotowym budynku. Kameralna inwestycja w otoczeniu domów jednorodzinnych oraz bardzo dobrze skomunikowanej części Krakowa. Pętla tramwajowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bobrzyńskiego

Europejskie,Kraków

890 000 zł52 m² 17 115,40 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Wyjątkowa okazja! Nowoczesne mieszkanie z ogródkiem, miejscem postojowym i doskonałą lokalizacją na Osiedlu Europejskim Zapraszamy do zakupu komfortowego mieszkania o powierzchni 52.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lubostroń

Ruczaj,Kraków

1 900 zł41 m² 46,34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ruczaj, czerwone Maki, bobrzyńskiego, lubostroń, szuwarowa English description below. We speak English. Do wynajęcia 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m2. Mieszkanie posiada funkcjonalną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bobrzyńskiego

Ruczaj,Kraków

750 000 zł50 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Polecam ofertę sprzedaży mieszkania dwupokojowego na krakowskim Ruczaju przy ul. Bobrzyńskiego. Mieszkanie: - dwa osobne pokoje, osobna jasna kuchnia, łazienka, toaleta, przedpokój - stan do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bunscha

Ruczaj,Kraków

738 000 zł55 m² 13 340,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obozowa

Ruczaj,Kraków

787 000 zł58 m² 13 569 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

2 pokojowe Z balkonem I 2 miejscami W garażu podziemnym! lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy ul.Obozowej, dzielnica Ruczaj. Dzielnica ta charakteryzuje się doskonale rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Federowicza

Ruczaj,Kraków

498 000 zł28 m² 17 541,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Świetna kawalerka pod inwestycje! lokalizacja: mieszkanie znajduje się w dzielnicy Dębniki - Ruczaj przy ul. Federowicza. W bezpośrednim sąsiedztwie sklepy, kawiarnie, restauracje, ch atut,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piltza

Ruczaj,Kraków

695 000 zł48 m² 14 479,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż dwupokojowe mieszkanie przy ul. Piltza opis mieszkania: mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 48 m2. W skład którego wchodzą pomieszczenia: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piltza

Ruczaj,Kraków

780 000 zł40 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy do sprzedaży luksusowe 2- pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Piltza (podgórze, ruczaj). Nieruchomość mieści się na 2 piętrze (ostatnie piętro w tej części budynku). Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bobrzyńskiego

Europejskie,Kraków

890 000 zł52 m² 17 115,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Sprzedam mieszkanie z ogródkiem na Osiedlu Europejskim Barcelona Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 52 m , zlokalizowane na parterze prestiżowego osiedla Barcelona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Ruczaj,Kraków

585 000 zł43 m² 13 604,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z ogródkiem w nowoczesnym, kameralnym budynku przy ulicy Fedorowicza, zaledwie 7 minut spacerem od przystanku tramwajowego, zapewnia doskonałą komunikację z centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bunscha

Ruczaj,Kraków

3 340 zł55 m² 61,18 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Dostępne od 03.12 Wyposażenie: Salon wyposażony w wygodną, rozkładaną sofę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ruczaj,Kraków

787 000 zł58 m² 13 569 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego zlokalizowanego na Ruczaju (ul. Obozowa). Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym ( z oknem), sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bułgarska

Ruczaj,Kraków

480 000 zł36 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

2-pokoje do własnej aranżacji lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana na spokojnym osiedlu, dzielnica Ruczaj, dębniki. Osiedle jak i cała okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Ruczaj,Kraków

679 000 zł51 m² 13 419 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 50,59 m , które znajduje się na krakowskim Ruczaju, przy ul. Kobierzyńskiej. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Ruczaj,Kraków

1 169 883 zł72 m² 16 362 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja na Południu Krakowa - Ruczaj Termin zakończenia: IV kw 2025 Funkcjonalne 4 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ruczaj,Kraków

3 000 zł45 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m z balkonem, idealne dla pary, rodziny lub studentów. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i gotowe do wprowadzenia od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drukarska

Ruczaj,Kraków

610 000 zł45 m² 13 646,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

2 pokoje! idealne pod inwestycje! lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy ul.Lubostroń, dzielnica Ruczaj. Dzielnica ta charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zalesie

Ruczaj,Kraków

2 900 000 zł269 m² 10 780,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Poszukujesz domu z działką dla swojej rodziny na terenie Krakowa? Możliwe, że właśnie znalazłeś nieruchomość, która spełni Twoje wszystkie oczekiwana! Biuro Nieruchomości Helton ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Ruczaj,Kraków

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe z garażem i ogródkiem - Ruczaj, kraków Oferujemy komfortowe mieszkanie o powierzchni niemal 40 m , idealne dla singla lub pary. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Federowicza

Ruczaj,Kraków

690 000 zł50 m² 13 936,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż gotowe, nowoczesne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 50 m2, zlokalizowane w sercu jednej z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic Krakowa - Ruczaju, przy ul. Federowicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pychowicka

Ruczaj,Kraków

855 000 zł68 m² 12 573,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3-pokoje z balkonem przy Zakrzówku! Zespół Annderson przedstawia mieszkanie na sprzedaż na Ruczaju przy Parku Zakrzówek z rekreacyjnym zalewem. Najdynamiczniej rozwijająca się dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ruczaj,Kraków

738 000 zł55 m² 13 340,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż gotowe, nowoczesne mieszkanie trzypokojowe o powierzchnij 55 m2, zlokalizowane w sercu jednej z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic Krakowa - Ruczaju, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Kraków

Ruczaj,Kraków

784 000 zł55 m² 14 254,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 55m2 z ogromnym ogródkiem o powierzchni 180 m2 i południową ekspozycją , znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Federowicza

Ruczaj,Kraków

704 000 zł50 m² 16 152,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,55 m2, położone na parterze w nowoczesnej inwestycji Osiedle Versus przy ul. Jana Kantego Federowicza w dzielnicy Skotniki (dębniki).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Ruczaj,Kraków

845 000 zł57 m² 14 785,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,15 m2, położone na 2. piętrze w nowoczesnej inwestycji Osiedle Versus przy ul. Jana Kantego Federowicza w dzielnicy Skotniki (dębniki).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Federowicza

Ruczaj,Kraków

539 000 zł33 m² 16 152,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,37 m2, położone na 1. piętrze w nowoczesnej inwestycji Osiedle Versus przy ul. Jana Kantego Federowicza w dzielnicy Skotniki (dębniki).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Ruczaj,Kraków

539 000 zł34 m² 15 852,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe, dobrze ustawne i przytulne mieszkanie o podwyższonym standardzie bezpośrednio przy Czerwonych Makach. Mieszkanie składa się z: -salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piltza

Ruczaj,Kraków

1 360 000 zł74 m² 18 478,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Polecamy! mieszkanie 3 pokojowe 73,60 m2 na ul.Piltza dzielnica: (Ruczaj ) Oferowane mieszkanie zostało w pełni urządzone oraz wyposażone. Do mieszkania doprowadzona została instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piltza

Europejskie,Kraków

2 600 zł53 m² 49,06 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m do wynajęcia, zlokalizowane przy ul. dr. Jana Piltza 43, w dzielnicy Dębniki. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bunscha

Ruczaj,Kraków

2 910 zł39 m² 75,55 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie! dostępne od 03.12 Wyposażenie: Salon wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Federowicza

Ruczaj,Kraków

959 000 zł62 m² 15 420,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż gotowe, nowoczesne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 62 m2, zlokalizowane w sercu jednej z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic Krakowa - Ruczaju, przy ul. Federowicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Federowicza

Ruczaj,Kraków

505 000 zł34 m² 14 949,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż gotowe, nowoczesne mieszkanie dwupokojowe e o powierzchni całkowitej 34 m2 (użytkowa 28 m2) , zlokalizowane w sercu jednej z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bunscha

Ruczaj,Kraków

602 000 zł38 m² 15 842,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

15/8 Zakup bezpośrednio od dewelopera! Promocja 30 tysięcy taniej! Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie 38 m2 na Ruczaju rejon ul. Bunscha Plus dużu ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Federowicza

Ruczaj,Kraków

747 000 zł56 m² 13 442,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu gotowe, nowoczesne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni całkowitej 55 m2, zlokalizowane w sercu jednej z najdynamiczniej rozwijających się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Federowicza

Ruczaj,Kraków

565 000 zł39 m² 14 464,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu gotowe, nowoczesne mieszkanie dwupokojowe e o powierzchni całkowitej 39 m2 (użytkowa 33 m2) , zlokalizowane w sercu jednej z najdynamiczniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Federowicza

Ruczaj,Kraków

700 000 zł54 m² 12 874,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu gotowe, nowoczesne mieszkanie trzypokojowe e o powierzchni całkowitej 54 m2 (użytkowa 47 m2) , zlokalizowane w sercu jednej z najdynamiczniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ruczaj,Kraków

540 000 zł39 m² 12 874,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ruczaj,Kraków

2 850 zł36 m² 79,17 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ciche dwupokojowe na Ruczaju Mamy przyjemność zaprezentować Państwu zadbane mieszkanie dwupokojowe w budynku niedaleko pętli Czerwone Maki. W pełni wyposażone: meble w zabudowie, kanapa.