dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kraków Osiedle Ruczaj

453 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

453 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

4 000 zł59 m² 67,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" przedstawia mieszkanie usytuowane w atrakcyjnej lokalizacji, w jednej z najlepiej rozwijających się dzielnic, jaką jest Ruczaj! Okolica bogata jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obozowa

Ruczaj,Kraków

787 000 zł58 m² 13 569 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

2 pokojowe Z balkonem I 2 miejscami W garażu podziemnym! lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy ul.Obozowej, dzielnica Ruczaj. Dzielnica ta charakteryzuje się doskonale rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ruczaj,Kraków

3 200 zł57 m² 55,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się na 1p. w niskim budynku na osiedlu przy ul.Pychowickiej (dwa piętra, bez windy), niedaleko Zakrzówka. Składa się z 2 sypialni (8,77 i 12,86 mkw, ekspozycja wsch.),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bobrzyńskiego

Ruczaj,Kraków

1 127 000 zł66 m² 17 179,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 65,6 m , położone na Ruczaju przy ul. Bobrzyńskiego w Krakowie. To oferta idealna zarówno dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bunscha

Ruczaj,Kraków

818 000 zł52 m² 15 610,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

14a_111 Zakup bezpośrednio od dewelopera! Promocja! Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie 52,4 m2 w kameralnej zabudowie, inteligentne budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drukarska

Ruczaj,Kraków

886 000 zł52 m² 17 114,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

2 pokoje, oddzielna kuchnia I duży taras! lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy ul. Drukarskiej, dzielnica Ruczaj. Dzielnica ta charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Federowicza

Ruczaj,Kraków

498 000 zł28 m² 17 541,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Świetna kawalerka pod inwestycje! lokalizacja: mieszkanie znajduje się w dzielnicy Dębniki - Ruczaj przy ul. Federowicza. W bezpośrednim sąsiedztwie sklepy, kawiarnie, restauracje, ch atut,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Federowicza

Ruczaj,Kraków

589 000 zł41 m² 14 500,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja Ruczaj Park przy ul. Federowicza położona jest w bliskim sąsiedztwie Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ulica Federowicza skomunikowana jest z centrum Krakowa linią szybkiego tramwaju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

1 043 000 zł58 m² 18 020 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piltza

Europejskie,Kraków

2 500 zł50 m² 49,79 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 50m2 w Krakowie, na Osiedlu Europejskim, kwartał Ateny. Mieszkanie położone jest od strony wschodniej, okna wychodzą na wewnętrzny, zielony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

2 900 zł62 m² 46,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Sulma Real Estate ma przyjemność zaprezentować na wynajem przestronne, świeżo wyremontowane mieszkanie zlokalizowane przy ul. Kobierzyńskiej 101 w Krakowie (ruczaj). To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Kraków

Ruczaj,Kraków

68,99 zł/m²169 m² 11 640 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Dostępne różne metraże, parking Bez prowizji! Do wynajęcia powierzchnia biurowa zlokalizowana w biurowcu przy ulicy Kapelanka. Lokal o powierzchni ponad 168 m2 składa się z pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

3 200 zł60 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje nowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - dębniki/ruczaj Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane jest na I piętrze niskiego bloku z 2020 roku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Kraków

Ruczaj,Kraków

35 000 zł17 m² 2 059 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do sprzedaży miejsce postojowe w garażu podziemnym w budynku przy ul. Chmieleniec 19. Bliższe informacje Przemysław Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drukarska

Ruczaj,Kraków

610 000 zł45 m² 13 646,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

2 pokoje! idealne pod inwestycje! lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy ul.Lubostroń, dzielnica Ruczaj. Dzielnica ta charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ruczaj,Kraków

549 000 zł32 m² 17 373,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Biuro nieruchomości Sulma Real Estate ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 31,6 m , położone na podwyższonym parterze kameralnego budynku z 2008 roku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Europejskie,Kraków

1 120 000 zł70 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Osiedle Europejskie, 3-pokojowe, gotowe do wejścia! Brak prowizji! Klucze w biurze! Nietuzinkowe mieszkanie w otoczeniu zieleni i ciszy. Gotowe do zamieszkania! Biuro nieruchomości prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piltza

Ruczaj,Kraków

1 360 000 zł74 m² 18 478,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Polecamy! mieszkanie 3 pokojowe 73,60 m2 na ul.Piltza dzielnica: (Ruczaj ) Oferowane mieszkanie zostało w pełni urządzone oraz wyposażone. Do mieszkania doprowadzona została instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chmieleniec

Ruczaj,Kraków

2 100 zł32 m² 65,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie o pow. 32 m2 położone przy ul. Chmieleniec na Ruczaju. Bardzo dobra komunikacja miejska tramwajowa, w pobliżu Kampus Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz biurowce Krakowskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kraków

Ruczaj,Kraków

2 590 zł34 m² 77,31 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie w nowym budynku w pobliżu pętli Czerwone Maki Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowe 2 pokojowe mieszkanie. . Mieszkanie składa się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubostroń

Ruczaj,Kraków

610 000 zł37 m² 16 486,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kraków

Ruczaj,Kraków

2 320 zł34 m² 69,25 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna kawalerka na Ruczaju Mamy przyjemność zaprezentować Państwu zadbaną kawalerkę w budynku niedaleko pętli Czerwone Maki. Kawalerka nowa, w pełni wyposażona: meble, kanapa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piltza

Ruczaj,Kraków

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 01.01.2026 Nowoczesne, komfortowe 2-pokojowe mieszkanie na wynajem - 40 m , ul. Jana Piltza, kraków Mamy przyjemność zaoferować Państwu wynajem atrakcyjnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ruczaj,Kraków

2 900 zł53 m² 54,61 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , położone w nowoczesnym budynku przy ul. Bobrzyńskiego 29 w dzielnicy Ruczaj. Koszty: czynsz najmu: 2900 zł Opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obozowa

Ruczaj,Kraków

780 000 zł52 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Oferujemy do sprzedania przestronne mieszkanie położone na 1 piętrze w 3-piętrowym budynku przy ul. Obozowej w Krakowie. Mieszkanie o metrażu 52m2 składa się z 26,44m2 salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Lubostroń

Ruczaj,Kraków

549 000 zł31 m² 17 539,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Premium Estates prezentuje kawalerkę na ul. Lubostroń w rozwijającej się dzielnicy Krakowa, ruczaj, dębniki. Lokalizacja: mieszkanie mieści się w rejonie Ruczaj, niedaleko pętli Czerwone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chmieleniec

Ruczaj,Kraków

499 000 zł35 m² 14 257,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Polecamy! super mieszkanie 1pokojowe do wejścia Z miejscem postojowym! ruczaj! Posiadamy do sprzedaży 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m2 na ul. Chmieleniec - dzielnica Ruczaj. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

560 000 zł28 m² 19 992,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 28,01 m , zlokalizowany w nowoczesnej inwestycji przy Kobierzyńskiej 145 w Krakowie. Lokal znajduje się na parterze z witryną 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Ruczaj,Kraków

65 zł/m²403 m² 26 225 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Bez prowizji! Dostępne różne metraże, parking Do wynajęcia powierzchnia biurowa zlokalizowana w biurowcu przy ulicy Kapelanka. Lokal o powierzchni ponad 400 m2 stanowi całe piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łagiewnicka

Ruczaj,Kraków

907 900 zł61 m² 14 986,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w zielonej części Ruczaju! Zamieszkaj w kameralnym budynku o nowoczesnej architekturze, w spokojnej i doskonale skomunikowanej dzielnicy Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Raciborska

Ruczaj,Kraków

2 200 zł33 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

1 pokojowe W świetnej lokalizacji! Na wynajem mieszkanie o powierzchni ok. 33m2 przy ul. Raciborskiej. Dzielnica Ruczaj. Na powierzchnie 33m2 składa się: - pokój - osobna, jasna kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ruczaj

Ruczaj,Kraków

3 499 zł77 m² 45,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77 m , położone na 1. piętrze kameralnego, 2-piętrowego budynku na krakowskim Ruczaju, przy ulicy Ruczaj. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Ruczaj,Kraków

540 000 zł39 m² 13 846,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu na sprzedaż ustawne mieszkanie 2 pokojowe z dużym balkonem o powierzchni 39 m2 ( po podłodze ) znajdujące się w fajnej lokalizacji z bardzo dobrą komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

66,93 zł/m²127 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Przedstawiam Państwu wyjątkowy lokal biurowo/usługowy o powierzchni 127 m2 z pełnym zapleczem socjalnym, miejscami parkingowymi, znajdujący się na Ruczaju - bezpośrednio przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Europejskie,Kraków

632 000 zł40 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Doskonała lokalizacja, nowe budownictwo, inwestycyjne Do sprzedaży słoneczne dwupokojowe mieszkanie na Osiedlu Europejskim. Uniwersalane pod względem przeznaczenia, sprawdzi się dla pary, dla osoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Kraków

Ruczaj,Kraków

599 999 zł45 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż komfortowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,7 m , usytuowane na wysokim parterze. Mieszkanie wyposażone jest w rolety antywłamaniowe, co zapewnia dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lubostroń

Ruczaj,Kraków

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia, ul. Lubostroń, ruczaj, kraków Biuro Aphouse ma przyjemność zaprezentować piękne i jasne mieszkanie do wynajęcia na ul. Lubostroń na Ruczaju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bobrzyńskiego

Ruczaj,Kraków

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie o powierzchni 50 m2, zlokalizowane przy ulicy Bobrzyńskiego, tuż obok Kampusu uj. Nieruchomość z dwoma oddzielnymi pokojami z wyjściem na balkon oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Ruczaj,Kraków

700 000 zł54 m² 12 963 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 3 pokojowe z dużym balkonem i przepięknym widokiem o powierzchni 55m2 ( 48m2 po podłodze ), znajdujące się w fajnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piltza

Ruczaj,Kraków

2 950 zł50 m² 59 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dzień Dobry, oferuje do wynajęcia bez prowizji komfortowe w pełni umeblowane mieszkanie 2 pokojowe na osiedlu Ruczaj przy ul. Piltza, znajduje się na 1 piętrze w nowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Torfowa

Ruczaj,Kraków

2 100 zł33 m² 62,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwa pokoje, piętro pierwsze (w dwupiętrowym bloku) Czynsz wynajmu 2100 zł/miesiąc Do wynajęcia przytulne, odnowione i ciepłe dwupokojowe mieszkanie przy ul. Torfowej (ruczaj/dębniki).

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij