dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kraków Osiedle Ruczaj

453 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

453 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bunscha

Ruczaj,Kraków

602 000 zł38 m² 16 002,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

15/8 Zakup bezpośrednio od dewelopera! Promocja 30 tysięcy taniej! Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie 37,62 m2 na Ruczaju rejon ulicy Bunscha Plus duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lubostroń

Ruczaj,Kraków

2 450 zł40 m² 61,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie z ogródkiem i garażem podziemnym. Ulica Lubostroń 19 Ważne: jest to oddzielny garaż z ażurowymi ścianami a nie zwykłe miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Federowicza

Ruczaj,Kraków

784 000 zł55 m² 14 246,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

15/17 Zakup bezpośrednio od dewelopera! Promocja! Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji Do sprzedaży duże 3 pokojowe mieszkanie 55 m2 w kameralnej zabudowie, inteligentne budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Kraków

Ruczaj,Kraków

2 600 zł87 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Wynajmiemy halę o powierzchni 87m2 zlokalizowaną na ruczaju. Hala o wysokości 4m. Wymiary bramy wjazdowej to ok 2,1x2,35m. Hala jest nieogrzewana. Teren wokół hali monitorowany. W hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bunscha

Ruczaj,Kraków

925 000 zł60 m² 15 289,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Trójstronne 3-pokoje do wejścia! Balkon i parking! Zespół Annderson przedstawia mieszkanie na sprzedaż na Ruczaju w pobliżu pętli autobusowo-tramwajowej Czerwone Maki. Najdynamiczniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Ruczaj

Ruczaj,Kraków

6 500 000 zł859 m² 7 567 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do sprzedaży - nowoczesny budynek usługowo-biurowy na Ruczaju w Krakowie wyjątkowy, wielofunkcyjny budynek położony w jednej z najdynamiczniej rozwijających się części Krakowa - przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bobrzyńskiego

Ruczaj,Kraków

678 044 zł43 m² 15 655,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

* wynegocjuję dla Ciebie, jak najlepszą cenę! * dla kupującego = 0 % prowizji, 0 % podatku pcc! * Bezpieczny zakup bezpośrednio od dewelopera! * gotowe do odbioru! Klucze na wyciągnięcie ręki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kraków

Ruczaj,Kraków

2 300 zł33 m² 69,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ciepłe i słoneczne mieszkanie z balkonem i garażem Oferta na wyłączność. Mam przyjemność zaprezentować Państwu jednopokojowe mieszkanie do wynajęcia przy ul. Czerwone Maki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Raciborska

Czerwone Maki,Kraków

679 000 zł51 m² 13 396,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Szukasz mieszkania z duszą, funkcjonalnym układem i spokojną lokalizacją blisko zieleni? To 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Raciborskiej na Ruczaju zaskoczy Cię przestrzenią, światłem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Federowicza

Ruczaj,Kraków

779 810 zł54 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ostatnie mieszkanie w tej inwestycji! Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert! Mieszkania w tej lokalizacji szybko znajdują swoich Właścicieli! 0 - pcc 0 - prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bunscha

Ruczaj,Kraków

939 970 zł73 m² 12 876,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4 pokoje | 73 m | Gotowe | Dębniki - Ruczaj | ul. Federowicza** Przemyślane 73 m , które daje komfort na co dzień - w mieszkaniu i wokół niego. Jeżeli zależy Ci na mieszkaniu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krokusowa

Ruczaj,Kraków

850 000 zł52 m² 16 377,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dzień dobry, do sprzedaży oferuję 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 51.9m2 znajdujące się na ul. Krokusowa na Ruczaju. Lokalizacja: spokojna, zielona okolica z doskonałą infrastrukturą -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bunscha

Ruczaj,Kraków

4 460 zł53 m² 83,68 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Dostępne od 16.02.2026 Wyposażenie: Salon wyposażony w wygodną, rozkładaną sofę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Federowicza

Czerwone Maki,Kraków

540 000 zł39 m² 13 881,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania położonego na dynamicznie rozwijającym się krakowskim Ruczaju. To doskonała propozycja zarówno dla rodzin poszukujących komfortowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Norymberska

Ruczaj,Kraków

4 600 zł82 m² 56,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Szukasz przestronnego mieszkania, w którym każdy domownik znajdzie swoje miejsce, a codzienność będzie wygodna i dobrze skomunikowana? Przy ul. Norymberskiej czeka na Ciebie wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bunscha

Ruczaj,Kraków

1 535 436 zł95 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament 4-pokojowy z dużym balkonem - ul. Karola Bunscha , Kraków

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

889 890 zł60 m² 14 831,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz mieszkania w Krakowie, które jest po prostu wygodne na co dzień i ma światło, którego nie zjada sąsiedni blok, to warto spojrzeć na ten układ. Mieszkanie - 3 pokoje, 59.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Federowicza

Ruczaj,Kraków

539 000 zł33 m² 16 152,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Sprzedam słoneczne mieszkanie z balkonem (okna od strony wschodniej) o wielkości 33,37 m2 (dwa pokoje) znajdujące się na parterze. Gotowe od ręki, z możliwością wykończenia pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Raciborska

Ruczaj,Kraków

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

TL Nieruchomości oferuje do wynajęcia bardzo ładne, przytulne mieszkanie usytuowane na V piętrze zadbanego budynku z windą, zlokalizowanego w centralnej części Ruczaju, z łatwym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ruczaj,Kraków

548 000 zł34 m² 16 353,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Sprzedam mieszkanie z dużym ogrodem (okna od strony zachodniej) o wielkości 33.51 m2 (dwa pokoje) znajdujące się na parterze. Gotowe od ręki, z możliwością wykończenia pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

750 000 zł52 m² 14 423 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

3-pokojowe mieszkanie | 3. piętro | ul. Kobierzyńska- ruczaj/zaborze | Mieszkanie idealne na start! Na sprzedaż atrakcyjne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o bardzo wygodnym układzie, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Federowicza

Ruczaj,Kraków

810 000 zł55 m² 14 816,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Sprzedam słoneczne mieszkanie z balkonem (okna od strony zachodniej) o wielkości 54,67 m2 (trzy pokoje) znajdujące się na piętrze 1. Gotowe od ręki, z możliwością wykończenia pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Federowicza

Ruczaj,Kraków

993 600 zł74 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Gotowe 4-pokojowe mieszkanie | 73,6 m | ul. Federowicza, kraków Na sprzedaż funkcjonalne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73,6 m , położone przy ul. Federowicza w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bunscha

Ruczaj,Kraków

1 219 136 zł71 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie biura również inne metraże I układy W tej inwestycji mieszkanie idealne dla rodziny | 70,88 m | 2 sypialnie | balkon południowy Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bunscha

Ruczaj,Kraków

949 000 zł65 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 65m2 znajdujące się na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku przy ulicy Bunscha w Krakowie. Rozkład mieszkania: - salon z aneksem kuchennym - Sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bobrzyńskiego

Ruczaj,Kraków

943 506 zł73 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Najlepsza oferta w tej okolicy na rynku! Kup bez prowizji! Inwestycja dostępna od zaraz! Ostatnie mieszkanie w tej cenie, w tej inwestycji! Mieszkania w tej lokalizacji szybko znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Federowicza

Ruczaj,Kraków

820 000 zł55 m² 14 993,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Sprzedam słoneczne mieszkanie z balkonem (okna od strony południowej oraz zachodniej) o wielkości 54,69 m2 (trzy pokoje) znajdujące się na piętrze 2. Gotowe od ręki, z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

770 000 zł64 m² 12 069 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

3 oddzielne pokoje Z osobną kuchnią I balkonem! lokalizacja: mieszkanie przy ul. Kobierzyńskiej, dzielnica Ruczaj. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmieleniec

Ruczaj,Kraków

649 000 zł47 m² 13 808,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

2 osobne pokoje! idealne pod inwestycje! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul.Chmieleniec, dzielnica Ruczaj. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukture handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

999 000 zł58 m² 17 259,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" przedstawia mieszkanie usytuowane w atrakcyjnej lokalizacji, w jednej z najlepiej rozwijających się dzielnic, jaką jest Ruczaj! Okolica bogata jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bunscha

Ruczaj,Kraków

725 000 zł50 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Aktualne Oferujemy Państwu mieszkanie w budowanej inwestycji przy ul. Federowicza/ Bunscha w dzielnicy ruczaj Mieszkanie 50m2 w cenie 725 000 zł Usytuowanie: 1 piętro w 3 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Federowicza

Ruczaj,Kraków

786 000 zł55 m² 14 353,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Sprzedam słoneczne mieszkanie z dużym ogrodem o wielkości 189 m2 (okna od strony południowej i zachodniej) o wielkości 54.76 m2 (trzy pokoje) znajdujące się na parterze. Gotowe od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miłkowskiego

Ruczaj,Kraków

2 200 zł35 m² 62,86 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia duża kawalerka z wydzieloną sypialnią przy ulicy Miłkowskiego 7. Parametry: - piętro 7 - taras około 12m - ogrzewanie wody i mieszkanie: sieć mpec - wyposażenie kuchni: mała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

1 299 000 zł67 m² 19 347,60 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Wykończony z dbałością o szczegóły apartament na osiedlu Wilga Park (ul. Kobierzyńska - na wysokości Kapelanki) Do sprzedaży 67 metrowy apartament wykończony w wysokim standardzie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Ruczaj,Kraków

1 269 000 zł68 m² 18 661,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowy Biznes Inwestycyjny Kraków Ruczaj Dochód pasywny: 7 900 zł miesięcznie | roi 7,3% Kluczowe atuty inwestycji:Roczny przychód: 94 800 zł stały, potwierdzony wynajem (nie prognoza). 3 mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bobrzyńskiego,Kraków

695 000 zł46 m² 15 108,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Gotowe do Wynajmu lub Zamieszkania Doskonała lokalizacja obok Czerwonych Maków. Z przyjemnością przedstawiam funkcjonalne i w pełni wyposażone 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obozowa

Ruczaj,Kraków

787 000 zł58 m² 13 569 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

2 pokojowe Z balkonem I 2 miejscami W garażu podziemnym! lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy ul.Obozowej, dzielnica Ruczaj. Dzielnica ta charakteryzuje się doskonale rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obozowa

Ruczaj,Kraków

880 000 zł68 m² 12 941,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

3-pokoje. Balkon, komórka i garaż! Park Zakrzówek! Zespół Annderson przedstawia mieszkanie na sprzedaż na Ruczaju w sąsiedztwie Lasu Borkowskiego. Najdynamiczniej rozwijająca się dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bunscha

Ruczaj,Kraków

2 900 zł43 m² 67,44 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 43m2, usytuowane w nowoczesnym budynku z 2022 roku przy ulicy Karola Bunscha. W pobliżu znajdują się liczne sklepy (ch atut), punkty usługowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pychowicka

Ruczaj,Kraków

3 200 zł57 m² 55,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zespół Annderson prezentuje do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie z balkonem przy ul.Pychowickiej, rejon Ruczaj/Zakrzówek. Mieszkanie o pow. 56 m2 znajduje się na 1 piętrze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Raciborska

Ruczaj,Kraków

2 450 zł40 m² 61,25 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

 

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij