dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kraków Osiedle Ruczaj

453 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

453 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bobrzyńskiego

Ruczaj,Kraków

669 000 zł46 m² 14 639 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, o powierzchni 45,7 m2 znajdujące się przy ulicy Bobrzyńskiego w Krakowie. * blisko kampus uj, centra biurowe (shell, motorola, ubs).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obozowa

Ruczaj,Kraków

2 850 zł36 m² 79,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** rezerwacja *** For englisch please write or call. Prywatnie, od 1 kwietnia 1.04.2026 oferuję na wynajem 36-metrowe, dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem z widokiem na Las Borkowski,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bunscha

Ruczaj,Kraków

949 000 zł65 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 65m2 znajdujące się na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku przy ulicy Bunscha w Krakowie. Rozkład mieszkania: - salon z aneksem kuchennym - Sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piltza

Ruczaj,Kraków

919 000 zł61 m² 15 065,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane w rejonie ul. Piltza (podgórze, ruczaj). Nieruchomość jest w bardzo dobrym stanie, do wprowadzenia. Lokal znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piltza

Ruczaj,Kraków

2 800 zł43 m² 65,44 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

R| Property ma przyjemność zaprezentować przytulne mieszkanie o powierzchni 42,79 m , idealne dla singla lub pary, zlokalizowane na Ruczaju przy ul. Piltza - w dynamicznie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

944 000 zł65 m² 14 523,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Tu spokój naprawdę czuć od progu. Mieszkanie jest zwrócone na dziedziniec i ma ekspozycję południowo-wschodnią - czyli dokładnie to, czego większość osób szuka, tylko rzadko dostaje: cisza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Raciborska

Ruczaj,Kraków

647 000 zł41 m² 15 780,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowoczesne 2 pokoje 41 m , gotowe do zamieszkania Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 41 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Krakowa - Ruczaj,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Ruczaj,Kraków

614 000 zł39 m² 15 853,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ruczaj Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2%pcc Promocyjna cena mieszkania: 614 000zł zamiast 639 045zł Do sprzedania ustawne2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2 położone na 1 piętrze 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bobrzyńskiego

Ruczaj,Kraków

719 000 zł45 m² 15 977,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, o powierzchni 45 m2 znajdujące się przy ulicy Bobrzyńskiego w Krakowie. * 4 piętro * idealne dla rodziny lub pod inwestycję *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Obrońców Helu

Ruczaj,Kraków

9 900 000 zł2 416 m² 4 098 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

24arowa- z pozwoleniem na budowę biurowca O pow ok 5000 pum , 6050 M kw powierzchni całkowitej , W sąsiedztwie osiedla europejskiego. 6 kondygnacji + garaż podziemnyobowiązuje plan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Czerwone Maki

Ruczaj,Kraków

1 730 000 zł178 m² 9 746 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Ruczaj połówka bliźniaka nowoczesny energooszczędny dom w stanie deweloperskim 177,5 m2 w pobliżu Osiedla Europejskiego. Parter: wiatrołap, pomieszczenie techniczne, wc, salon z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Babińskiego

Ruczaj,Kraków

4 150 000 zł1 700 m² 2 441 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Z Prawomocnym pozwoleniem na budowę budynku usługowo biurowego przy ul.Babińskiego .Działka ponad 17 arów ,widoczna z ulicy z doskonałą komunikacją. Powierzchnia użytkowa biur.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bunscha

Ruczaj,Kraków

731 900 zł44 m² 16 779 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

14b-32 Zakup bezpośrednio od dewelopera! Promocja! Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie 43,6 m2 w kameralnej zabudowie, inteligentne budynki i mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bobrzyńskiego

Ruczaj,Kraków

691 605 zł43 m² 15 968,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

* wynegocjuję dla Ciebie, jak najlepszą cenę! * dla kupującego = 0 % prowizji, 0 % podatku pcc! * Bezpieczny zakup bezpośrednio od dewelopera! * gotowe do odbioru! Klucze na wyciągnięcie ręki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

536 000 zł37 m² 14 486 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Okolice uczelni na Ruczaju i Zakrzówka. Mieszkanie do odświeżenia 2 pokojowe mieszczące się na 1 piętrze. Salon z aneksem kuchennym , pokój oraz łazienka i balkon. . Na podłodze panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ruczaj,Kraków

1 217 981 zł76 m² 15 984 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament 4-pokojowy, 76,20 m + dwa tarasy 28,40 m inwestycja przy ul. Zachodniej Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 76,20 m , położony na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piltza

Europejskie,Kraków

2 600 zł43 m² 60,47 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajmu pięknego, świeżo wyremontowanego, w pełni umeblowanego i wyposażonego apartamentu o wysokim standardzie, zlokalizowanego w nowoczesnym kompleksie Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lipińskiego

Ruczaj,Kraków

2 800 zł53 m² 52,48 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania o pow.53,35 m2, usytuowanego w cichej i spokojnej okolicy, na Os. Ruczaj w Krakowie. To miejsce idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Raciborska

Ruczaj,Kraków

648 000 zł41 m² 15 804,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Biuro Nieruchomości Livinder ma przyjemność zaprezentować funkcjonalne mieszkanie o pow. 41 m , położone na wysokim parterze nowoczesnego budynku z 2018 roku przy ul. Raciborskiej 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy Państwu jasne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 46 m , zlokalizowane przy ulicy Kobierzyńskiej w krakowskiej dzielnicy Ruczaj (dębniki). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Kraków

Ruczaj,Kraków

53,15 zł/m²127 m² 6 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Atrakcyjny lokal na cele biurowe. Lokal o powierzchni ok 130m2 znajduje w budynku biurowo/usługowym. Składa się z 6 pomieszczeń biurowych w tym salka konferencyjna, aneksu kuchennego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Obozowa

Ruczaj,Kraków

1 150 000 zł76 m² 15 211,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Ruczaj, obozowa, II poziomowe mieszkanie Z dużym potencjałem do przearanżowania Oferujemy do sprzedaży mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni użytkowej 75,6m2 ( powierzchni całkowita to 115m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bułgarska

Ruczaj,Kraków

503 415 zł37 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? A może planujesz bezpieczną lokatę kapitału w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Krakowa? Kluczowe informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Ruczaj,Kraków

450 000 zł28 m² 16 065,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mam przyjemność zaprezentować Państwu lokal użytkowy o powierzchni 28,01 m , który zlokalizowany jest w nowoczesnej inwestycji Willa Zalesie przy ulicy Kobierzyńskiej 145.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Ruczaj,Kraków

1 360 000 zł74 m² 18 478,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

MB Estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie zaprojektowane z dbałością o każdy detal przestrzeń, w której komfort, estetyka i funkcjonalność tworzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zachodnia

Ruczaj,Kraków

1 338 541 zł88 m² 15 228 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament 4-pokojowy, 87,90 m + taras i balkon 28,40 m inwestycja przy ul. Zachodniej Na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni 87,90 m , położony na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ruczaj,Kraków

2 300 zł33 m² 69,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ciepłe i słoneczne mieszkanie z balkonem i garażem Oferta na wyłączność. Mam przyjemność zaprezentować Państwu jednopokojowe mieszkanie do wynajęcia przy ul. Czerwone Maki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lubostroń

Ruczaj,Kraków

2 450 zł40 m² 61,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie z ogródkiem i garażem podziemnym. Ulica Lubostroń 19 Ważne: jest to oddzielny garaż z ażurowymi ścianami a nie zwykłe miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ruczaj,Kraków

2 600 zł51 m² 50,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu przytulne i słoneczne 2-pok. mieszkanie na wynajem z balkonem znajdujące się przy ul. Szuwarowej, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kraków

Ruczaj,Kraków

2 320 zł32 m² 73,65 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kompaktowa kawalerka na Ruczaju Mamy przyjemność zaprezentować Państwu zadbaną kawalerkę w budynku niedaleko pętli Czerwone Maki. Kawalerka w pełni wyposażona: meble, kanapa rozkładana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ruczaj,Kraków

550 000 zł41 m² 13 414,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Livinder prezentuje 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m , zlokalizowane w Krakowie, w dzielnicy Ruczaj, przy ul. Zachodniej. Nieruchomość znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

1 366 740 zł101 m² 13 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Oferujemy do sprzedania lokal komercyjny o pow. 101,24 m2 w świetnej lokalizacji -kraków Ruczaj. Lokal nadający się pod działalność np: handlową, usługową, medyczną, biurową. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bobrzyńskiego

Ruczaj,Kraków

1 027 000 zł66 m² 15 655,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 65,6 m , położone na Ruczaju przy ul. Bobrzyńskiego w Krakowie. To oferta idealna zarówno dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

2 430 540 zł180 m² 13 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Oferujemy do sprzedania lokal komercyjny o pow. 180,04 m2 w świetnej lokalizacji -kraków Ruczaj. Lokal nadający się pod działalność np: handlową, usługową, medyczną, biurową. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bobrzyńskiego

Ruczaj,Kraków

719 376 zł44 m² 16 476,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bułgarska

Ruczaj,Kraków

480 000 zł37 m² 12 903,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Z przyjemnością prezentujemy Państwu mieszkania w bardzo dobrze skomunikowanej części Krakowa. Mieszkanie nada się zarówno dla pary jak i pod inwestycję. Lokalizacja: kraków - Ruczaj - Ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

1 546 695 zł115 m² 13 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Oferujemy do sprzedania lokal komercyjny o pow. 114,57 m2 w świetnej lokalizacji -kraków Ruczaj. Lokal nadający się pod działalność np: handlową, usługową, medyczną, biurową. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

1 451 655 zł108 m² 13 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Oferujemy do sprzedania lokal komercyjny o pow. 107,53 m2 w świetnej lokalizacji -kraków Ruczaj. Lokal nadający się pod działalność np: handlową, usługową, medyczną, biurową. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

941 085 zł70 m² 13 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Oferujemy do sprzedania lokal komercyjny o pow. 69,71 m2 w świetnej lokalizacji -kraków Ruczaj. Lokal nadający się pod działalność np: handlową, usługową, medyczną, biurową. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bunscha

Ruczaj,Kraków

998 000 zł70 m² 14 318,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zespół Annderson przedstawia 3 pokojowe mieszkanie 450m od pętli tramwajowo-autobusowej mpk "czerwone Maki". Lokal mieszkalny znajduje się w budynku z 2018r. na 4. piętrze (ostatnim, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bunscha

Ruczaj,Kraków

933 500 zł67 m² 13 997,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Prezentuję Państwu 4 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji w południowo-zachodniej części Kraków dzielnicy Ruczaj. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze na kameralnym osiedlu, wśród.