dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kraków Osiedle Ruczaj

453 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

453 ogłoszenia

1 620 000 zł108 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Mamy przyjemność zaprezentować nową ofertę dwupoziomowego mieszkania na sprzedaż. Nieruchomość ma 140m2 powierzchni całkowitej i jest położona w jednej z najbardziej zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 000 zł55,06 m² 14 347,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup od dewelopera bez podatku pcc oraz Prowizji dla Biura Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży mieszkanie znajdujące się na drugim piętrze czterokondygnacyjnego nowoczesnego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł36,18 m² 17 689,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,18 m2 mieszczące się w kameralnej inwestycji na Ruczaju przy ulicy Raciborskiej 6. Nowoczesny budynek z 2020 roku, mpec, winda.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

708 459 zł52,18 m² 13 577,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja deweloperska W doskonałej lokalizacji - osiedle ruczaj mieszkania gotowe do użytkowania ( klucze) Kameralne osiedle 3 budynków mieszkalnych z niską trzypiętrową zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

940 000 zł71,80 m² 13 091,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 1224.00 zł; Budynek: blok nowy; Standard mieszkania: do odświeżenia; Dodatkowo: balkon, brama na pilota, domofon, drzwi antywłamaniowe, duża piwnica, klimatyzacja, łącze.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł32 m² 59,38 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Emmerson prezentuje: do wynajęcia kawalerka o powierzchni 32 m2. Mieszkanie posiada łazienkę z wanną. Mieszkanie umeblowane i wyposażone , położone w spokojnej dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł49 m² 16 306,12 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie 49 M2 Z widokowym balkonem I wysokim sufitem - ruczaj, ul. Raciborska Szukasz przestrzeni, która daje poczucie wolności, a jednocześnie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł30 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz komfortowe, studio przy ul. Szuwarowej, o powierzchni 30m2, w bloku z 2005 r. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z otwartą kuchnią. Dodatkowym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

64,16 zł/m²800 m² 51 326 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta bez prowizji! Do wynajęcia nowoczesna powierzchna biurowa w kompleksie zlokalizowanym przy ul. Czerwone Maki w południowej części Krakowa (dzielnica Ruczaj) Kompleks biurowy znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł40,51 m² 64,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość dostępna w programie Lekki Start Wynajmuj bez kosztów początkowych - kaucji i prowizji! Homfi ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowy, wyposażony apartament położony na.

Szczegóły ogłoszenia

12,50 €/m²1 616 m² 20 200 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Budynek Epol Holding jest 4-kondygnacyjnym obiektem biurowym o powierzchni całkowitej ponad 6300 m2. Aktualnie oferuje w pełni wykończone powierzchnie biurowe klasy A. Obiekt zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł18 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:18 m²

Miejsce postojowe w garażu podziemnym - ul. Chmieleniec, ruczaj | 18 m | 100 000 zł Na sprzedaż wygodne miejsce postojowe o powierzchni 18 m w garażu podziemnym przy ul. Chmieleniec.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

697 636 zł52,37 m² 13 321,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł73,60 m² 11 942,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż mieszkanie w stanie surowym o powierzchni 74 m , zlokalizowane przy ulicy Stanisława Rostworowskiego, tuż obok Kampusu uj. Nieruchomość z czterema oddzielnymi pokojami,.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł42 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o pow. 42m2, położone na drugim piętrze w dwupiętrowym budynku przy ul. Ruczaj, os. Ruczaj-Zaborze. W skład mieszkania wchodzi salon.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł57,16 m² 14 696 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie na parterze o powierzchni 57,16m2 z ogródkiem 29 m2. Inwestycja to kameralny 3- piętrowy blok, który posiada 8 nowoczesnych mieszkań oraz podziemny parking na 10 miejsc postojowych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 371 145 zł119,23 m² 11 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Mam przyjemność zaprezentować Państwu lokal użytkowo - handlowy na sprzedaż o powierzchni 119m2, zlokalizowany w Krakowie przy ul. Kobierzyńskiej w dzielnicy Ruczaj. Inwestycja Kobi.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł37 m² 62,16 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz komfortowa kawalerka o powierzchni 37 m , położona na 1. piętrze budynku przy ul. Bobrzyńskiego 25 (ruczaj / Czerwone Maki). Możliwość parkowania na terenie osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

(english version below) Do wynajęcia przestronna kawalerka z balkonem dębniki/ruczaj/czerwone Maki! lokalizacja: doskonała lokalizacja, która umożliwia bardzo szybkie dostanie się do centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

127,27 zł/m²11 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajmiemy pokój pod działalność firmy - wyposażony, 3. piętro Oferujemy do wynajęcia w pełni wyposażony pokój , idealny pod działalność biurową lub usługową , znajdujący się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł60 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Sprzedamy mieszkanie o powierzchni 60m2 położone w Krakowie przy ul. Grota-Roweckiego. Lokal składa się z 3 ustawnych pokoi, kuchni, łazienki oraz wc. Do.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 000 zł859 m² 8 149,01 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do sprzedaży - nowoczesny budynek usługowo-biurowy na Ruczaju w Krakowie wyjątkowy, wielofunkcyjny budynek położony w jednej z najdynamiczniej rozwijających się części Krakowa - przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 320 000 zł86,55 m² 15 251,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż przestronne, 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 86,55 m położone w kameralnym budynku na Ruczaju. To nowoczesny projekt w otoczeniu niskiej zabudowy, w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

702 589 zł52,26 m² 13 444,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 000 zł28,01 m² 16 065,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż atrakcyjny, nowy lokal użytkowy - znakomita lokalizacja - Kraków, ruczaj | ul. Kobierzyńska, zlokalizowany w nowoczesnej inwestycji Willa Zalesie w dynamicznie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł39 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

* zdjęcia należą do właściciela mieszkania Komfortowe mieszkanie 39m2 na wynajem z ogródkiem - Kraków, ruczaj ( Lubostroń Park) Oferuję do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 39m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł38,19 m² 15 161,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji i pcc | bezpośrednio od dewelopera Nowa inwestycja na Ruczaju Kameralna zabudowa, funkcjonalne układy mieszkań i świetna lokalizacja! Ruczaj, kraków - Osiedle ogrodzone,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

957 438 zł74,22 m² 12 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

|R| Property prezentuje lokal handlowo - usługowy w dzielnicy Ruczaj przy ulicy Kobierzyńskiej w Krakowie. Lokalizacja: lokal znajduje się jednej z głównych arterii dzielnicy Ruczaj.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł51,90 m² 15 221,58 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

English below Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 51,9 m , położone na 4. piętrze w nowoczesnym budynku z 2017 roku, zlokalizowanym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 376 zł43,67 m² 16 473 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

1 357 000 zł73,60 m² 18 437,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie które łączy wysoką jakość Z nowoczesnym designem Bez pcc I Nowe mieszkanie "pod Klucz" | Klimatyzacja | Wysoki standard wykończenia | Blisko komunikacji miejskiej I Winda.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 136 zł52,32 m² 13 190,68 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł74,60 m² 12 721,18 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie 74,6 m2 z dwoma balkonami/tarasami oraz możliwością zakupienia miejsca postojowego w centrum osiedla Ruczaj przy ulicy Raciborskiej. Biuro dysponuje kluczami -.

Szczegóły ogłoszenia

997 150 zł64,75 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Dzień dobry, do sprzedaży oferuję 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,75m2 znajdujące się na ul. Raciborskiej na Ruczaju. Lokalizacja: nowoczesne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Raciborskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 059 000 zł77,93 m² 13 589,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

TO mieszkanie jest sprzedane, po więcej ofert zapraszam do kontaktu telefonicznego. Bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji I podatku pcc! Nowa inwestycja na Ruczaju - kameralna zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 418 966 zł90,38 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bunscha residence - elegancja I komfort W harmonii Z naturą Nowoczesna architektura | Kameralne budynki | Zieleń i strefy relaksu | Świetna komunikacja ***** inwestycja: bunscha.

Szczegóły ogłoszenia

13 €/m²150 m² 1 950 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokale w biurowcu klasy A w dzielnicy Ruczaj: lokale: - biurowe od 70 m, 100 m, 150 m, do 300 m - jasne i przestronne pomieszczenia, duże okna - dowolna aranżacja -.

Szczegóły ogłoszenia

56 zł/m²132,93 m² 7 444 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Privatehousebrokers ma przyjemność zaprezentować ofertę wyjątkowego lokalu biurowego w kameralnym biurowcu zlokalizowanym przy ul. Lubostroń. Lokalizacja: budynek położony jest w doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 305 996 zł101,24 m² 12 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł38,19 m² 15 161,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

ani podatku pcc 2% Mam przyjemność zaproponować Państwu mieszkanie w nowej inwestycji w dzielnicy Ruczaj. To 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,19 m2 położone jest na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 440 zł48,09 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja: - niska zabudowa, tylko 2 piętra - garaż podziemny, -ogródki lub balkony, - kameralne osiedle Mieszkanie: - ogrzewanie podłogowe, - klimatyzacja, - filtry antysmogowe, - stelaż wc, do.