Zamknij
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl!
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl! https://krakow.nieruchomosci-online.pl/punkt-wola.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://www.nieruchomosci-online.pl/i44787.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://krakow.nieruchomosci-online.pl/punkt-wola.html
https://krakow.nieruchomosci-online.pl/punkt-wola.html
https://www.nieruchomosci-online.pl/i44787.html

Udostępnij

Zdjęcie

Punkt Wola

Kraków, Wola Duchacka, Trybuny Ludów 15

Biuro sprzedaży

Skontaktuj się

Punkt Wola

Kraków, Wola Duchacka, Trybuny Ludów 15

Kraków, Wola Duchacka, Trybuny Ludów 15

Punkt Wola

Punkt Wola

Termin realizacji
I kwartał 2027
Ceny
od 14 535 zł/m²
Metraże
od 26,31 do 75,43 m²
Liczba pokoi
od 1 do 4
Miejsca postojowe
garaż

Termin realizacji

I kwartał 2027

Ceny

od 14 535 zł/m²

Metraże

od 26,31 do 75,43 m²

Liczba pokoi

od 1 do 4

Miejsca postojowe

garaż

1 pokój

od 468 318 zł

2 pokoje

od 577 467 zł

3 pokoje

od 785 913 zł

4 pokoje

od 1 116 364 zł

Inwestycja realizowana przez:

Excon

Biuro sprzedaży

Babińskiego 69

Kraków 30-393

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

MieszkanieM-13 41,86 m² 15 770 zł/m² parter/3 2 660 132 zł
Mieszkanie
660 132 zł 41,86 m²
15 770 zł/m² 2 pok.
M-13

MieszkanieM-17 39,13 m² 15 485 zł/m² 1/3 2 605 928 zł
Mieszkanie
605 928 zł 39,13 m²
15 485 zł/m² 2 pok.
M-17

MieszkanieM-28 52,78 m² 14 915 zł/m² 2/3 2 787 214 zł
Mieszkanie
787 214 zł 52,78 m²
14 915 zł/m² 2 pok.
M-28

MieszkanieM-43 52,03 m² 15 105 zł/m² 3/3 3 785 913 zł
Mieszkanie
785 913 zł 52,03 m²
15 105 zł/m² 3 pok.
M-43

MieszkanieM-02 36,84 m² 15 960 zł/m² parter/3 2 587 966 zł
Mieszkanie
587 966 zł 36,84 m²
15 960 zł/m² 2 pok.
M-02

MieszkanieM-03 36,84 m² 15 675 zł/m² parter/3 2 577 467 zł
Mieszkanie
577 467 zł 36,84 m²
15 675 zł/m² 2 pok.
M-03

MieszkanieM-04 39,13 m² 15 295 zł/m² parter/3 2 598 493 zł
Mieszkanie
598 493 zł 39,13 m²
15 295 zł/m² 2 pok.
M-04

MieszkanieM-05 39,50 m² 15 390 zł/m² parter/3 2 607 905 zł
Mieszkanie
607 905 zł 39,50 m²
15 390 zł/m² 2 pok.
M-05

MieszkanieM-08 66,77 m² 14 535 zł/m² parter/3 3 970 502 zł
Mieszkanie
970 502 zł 66,77 m²
14 535 zł/m² 3 pok.
M-08

MieszkanieM-09 45,22 m² 15 770 zł/m² parter/3 2 713 119 zł
Mieszkanie
713 119 zł 45,22 m²
15 770 zł/m² 2 pok.
M-09

Więcej inwestycji

Inne inwestycje w okolicy

Zobacz

Zgłoś błąd lub naruszenie

Inwestycja realizowana przez:

Excon

Biuro sprzedaży

Babińskiego 69

Kraków 30-393

570 430...

570 430 431

Wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Inne inwestycje w okolicy

Zgłoś błąd lub naruszenie

Zamknij