dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kraków Osiedle Prądnik Biały

1 008 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 008 ogłoszeń

Rynek pierwotny

898 611 zł61,13 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Tutaj dostępne również inne mieszkania od 31 m2 do 125,97 m2 zadzwoń, umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem

Prądnik Biały,Kraków

614 201 zł38,09 m² 16 125 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem

Prądnik Biały,Kraków

748 927 zł52,19 m² 14 350 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem

Prądnik Biały,Kraków

595 754 zł37,41 m² 15 925 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

o nowych ogłoszeniach

9 197 500 zł1 415 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż 53 lokale z wykonanymi przyłączami do łazienek. Łączna powierzchnia i 1415 m2. Do remontu. Lokale zlokalizowane na pierwszym i drugim piętrze. Budynek z 2002 roku, "dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem

Prądnik Biały,Kraków

922 084 zł65,05 m² 14 175 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

959 025 zł63,77 m² 15 038,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować ofertę zakupu pięknego mieszkania o powierzchni 63,77 m2 w dzielnicy Prądnik Biały w Krakowie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

687 706 zł48,43 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

975 915 zł64 m² 15 248,67 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w nowoczesnej inwestycji Apartamenty Radzikowskiego na Prądniku Białym. Doskonałe dla młodej pary, rodziny z dzieckiem lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

793 251 zł49,89 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem

Prądnik Biały,Kraków

924 341 zł64,98 m² 14 225 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł30 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2-pokojowe mieszkanie z balkonem Kraków, prądnik Biały, ul. Słomczyńskiego Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30 m , położone na parterze w kameralnym, 3-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 999 zł164 m² 9 146,34 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Mint Property prezentuje na sprzedaż lokal o powiechrzni 164 m2 położony na parterze w budynku mieszkalnym na dużym osiedlu.Możliwość wynajmu lokalu. Lokal posiada 3 kondygnacje:Parter:trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 203 zł46,98 m² 15 329,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,98 m w nowej inwestycji. Lokal w stanie deweloperskim - do własnej aranżacji, co pozwala dostosować wnętrze do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem

Prądnik Biały,Kraków

766 480 zł53,60 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł140 m² 11 421,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Przestronny i funkcjonalny 140-metrowy apartament z 6 pokojami, wyróżniające się wyjątkowym, otwartym salonem z panoramicznymi przeszkleniami. Osiedle Trapezowe to kameralna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

776 986 zł48,26 m² 16 100 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Udogodnienia: nowoczesna architektura, wysoki standard wykończenia, stacja ładowania samochodów elektrycznych, tereny zieleni, bezpieczne osiedle, kameralna okolica, doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł50,76 m² 15 740,74 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 50,76m2, zlokalizowane w Krakowie - Prądnik Biały. Apartament usytuowany na parterze w 4-piętrowym bloku , położonym na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem

Prądnik Biały,Kraków

621 542 zł42,21 m² 14 725 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia ciche, dwupokojowe mieszkanie Z osobną kuchnią I dużą loggią N20 Nieruchomości do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40m 2 z osobną, jasną kuchnią. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

959 025 zł63,77 m² 15 038,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

793 164 zł50,52 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

566 685 zł37,49 m² 15 115,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Prezentuję Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w czteropiętrowym nowoczesnym budynku, zlokalizowane w atrakcyjnej dzielnicy jaką jest Prądnik Biały W sąsiedztwie liczne tereny.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł32 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32 mkw. zlokalizowane w Krakowie przy ulicy Zielińskiej 20. Doskonała komunikacja miejska, zaciszna lokalizacja, dużo zieleni wokół,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem

Prądnik Biały,Kraków

823 297 zł59,23 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem

Prądnik Biały,Kraków

919 646 zł64,65 m² 14 225 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

46,84 zł/m²190 m² 8 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Mam przyjemność zaprezentować do wynajęcia lokal użytkowy o przeznaczeniu biurowym lub usługowym w nowoczesnym reprezentacyjnym budynku przy Alei 29 Listopada 155C. Lokal zostanie odświeżony.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł52 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 52 m2 w dzielnicy Prądnik Biały w Krakowie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 164 zł36,93 m² 17 334,52 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania - prądnik biały, górka narodowa. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem

Prądnik Biały,Kraków

618 987 zł38,93 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

712 000 zł48,40 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ustawne 3 pokojowe mieszkanie o projektowanej powierzchni 48,4 m2 z ogródkiem o powierzchni 51,5 m2 , położone na kameralnym osiedlu w świetnej lokalizacji blisko trasy Wolbromskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem

Prądnik Biały,Kraków

635 166 zł39,76 m² 15 975 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

62 zł/m²30 m² 1 860 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:25

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia powierzchnia biurowa: kraków, prądnik Biały, ul. Heleny Modrzejewskiej. Biurowiec wybudowany w technologi tradycyjnej na początku lat 90 tych XX wieku w 2021 roku gustownie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

982 000 zł73 m² 13 450 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Ustawne 4 pokojowe mieszkanie o projektowanej powierzchni 73 m2 z tarasem o powierzchni 8,9 m2 , położone na kameralnym osiedlu w świetnej lokalizacji blisko trasy Wolbromskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Prądnik Biały,Kraków

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz jasna i przestronna kawalerka o powierzchni 30 m , na strzeżonym osiedlu Mozarta w dzielnicy Prądnik Biały. Mieszkanie znajduje się w doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

686 000 zł40,82 m² 16 805 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego mieszkania w stanie deweloperskim w dzielnicy Prądniki Biały. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność przedstawić Państwu dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o powierzchni 50 m2 położone przy ul. Imbramowskiej w Krakowie. Najważniejsze informacje: - wysoki 11.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 328 zł47,39 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

1 235 000 zł68,16 m² 18 119,13 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować ofertę zakupu mieszkania o powierzchni 68,16m2 w dzielnicy Prądnik Biały w Krakowie przy ulicy E. Radzikowskiego. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 330 000 zł77,40 m² 17 183,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować bardzo ładne mieszkanie w dobrze skomunikowanej części Krakowa na oś. Mozarta- prądnik Biały. Na przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Prądnik Biały,Kraków

1 280 000 zł68,36 m² 17 992,98 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż komfortowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni użytkowej 68,36 m , położone na kameralnym, ogrodzonym osiedlu w zabudowie bliźniaczej przy ul. Na Piaski / Zielonki (granica.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Kraków, Dzielnica IV Prądnik Biały, Prądnik Biały