dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kraków Osiedle Prądnik Biały

1 031 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 031 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Narutowicza

Prądnik Biały,Kraków

3 700 zł73 m² 50,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcie 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Narutowicza W krakowie 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 73 m2 znajduje się na drugim piętrze przy ul. Narutowicza w Krakowie Pierwsze piętro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pachońskiego

Prądnik Biały,Kraków

631 620 zł52 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zakup bez prowizji I podatku! Bardzo duży rabat, około 11% od ceny mieszkania. (cena po rabacie: 562 141 tys. zł). Mieszkanie będzie dostępne na przełomie lipca/sierpnia 2023. Prezentujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

503 040 zł39 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 2-pok. mieszkanie w kameralnej i nowoczesnej inwestycji na Prądniku Białym, zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Siewna

Prądnik Biały,Kraków

3 200 zł56 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na kameralnym osiedlu położonym w dzielnicy Prądnik Biały przy ulicy Siewnej czeka na najemców. To spokojna i bardzo dobrze skomunikowana okolica, bezpośredni dostęp do nowej linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zielińska

Prądnik Biały,Kraków

2 300 zł32 m² 71,88 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz piękne mieszkanie przy ul. Zielińskiej na Prądniku Białym. English version below lokalizacja Dzielnica: prądnik Biały Ulica: zielińska Przystanek: białoprądnicka, pachońskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wybickiego

Prądnik Biały,Kraków

535 208 zł36 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Perfectestate ma przyjemność zaprezentować Państwu przykładowe mieszkanie o podwyższonym standardzie w stanie deweloperskim 2-pok o pow.35,92m2 z balkonem mieszczące się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pachońskiego

Prądnik Biały,Kraków

3 400 zł51 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę wspaniałe, w pełni wyposażone mieszkanie z bardzo dużym ogrodem w doskonałej lokalizacji! Mieszkanie o powierzchni 51 m2 znajduje się na ulicy Pachońskiego 5d.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

679 392 zł61 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 3-pok. mieszkanie w kameralnej i nowoczesnej inwestycji na Prądniku Białym, zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława Łokietka

Prądnik Biały,Kraków

570 000 zł51 m² 11 176,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Prestiżowe mieszkanie w nowym budownictwie. Gotowe do wejścia. Pięknie urządzone z dużym balkonem Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dożynkowa

Prądnik Biały,Kraków

522 219 zł48 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Do zakupu oferujemy 16 funkcjonalnych mieszkań w kompleksie 8 nowoczesnych dwulokalowych domów jednorodzinnych. Każde mieszkanie na parterze będzie miało przynależny ogród , a mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Prądnik Biały,Kraków

714 324 zł63 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w nowo powstałej inwestycji na Prądniku Białym Bez podatku pcc, bez prowizji metraż: 62,66 m2 piętro 2/3 cena:714 324 pln Mieszkanie w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wybickiego

Prądnik Biały,Kraków

614 365 zł42 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Perfectestate ma przyjemność zaprezentować Państwu Nową Inwestycję przy ul.Wybickiego i przykładowe mieszkanie o podwyższonym standardzie w stanie deweloperskim 2-pok. o pow.42,37.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

1 132 903 zł110 m² 10 316 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji | bez podatku Prezentujemy gotowe mieszkanie 5 pokojowe na północy Krakowa w obrębie dzielnicy Prądnik Biały / Górka Narodowa. Mieszkanie (nr lok .12) ma powierzchnię 109,82 m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

671 976 zł55 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

525 834 zł40 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

571 704 zł46 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Prądnik Biały

Prądnik Biały,Kraków

2 650 000 zł335 m² 7 910,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:540 m²

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży przestronnego domu z ogrodem w bardzo dobrej lokalizacji na Prądniku Białym w Krakowie. Nieruchomość z potencjałem: możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

680 129 zł66 m² 10 272,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji | bez podatku Prezentujemy gotowe mieszkanie 2 pokojowe na północy Krakowa w obrębie dzielnicy Prądnik Biały / Górka Narodowa. Jeżeli lubisz: ogromną przestrzeń tereny zielone (1 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pachońskiego

Prądnik Biały,Kraków

587 183 zł54 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Bezprowizyjnie, bez pcc gotowe do odbioru Zapraszam do zakupu mieszkania usytuowanego w nowej inwestycji na Krowodrzy. W okolicy inwestycji znajduje się park, lokale usługowe, obiekty sportowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dożynkowa

Prądnik Biały,Kraków

607 011 zł57 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Do zakupu oferujemy 16 funkcjonalnych mieszkań w kompleksie 8 nowoczesnych dwulokalowych domów jednorodzinnych. Każde mieszkanie na parterze będzie miało przynależny ogród, a mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dożynkowa

Prądnik Biały,Kraków

524 000 zł48 m² 10 916,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Bezprowizyjna obsługa-ani podatku pcc nr. lok. 6a Inwestycja na rynku pierwotnym do zakupu bez dodatkowych opłat. Kameralne osiedle składające się z 8 kameralnych budynków (po dwa mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dożynkowa

Prądnik Biały,Kraków

522 000 zł48 m² 10 875 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Bezprowizyjna obsługa-ani podatku pcc nr lok. 6B Inwestycja na rynku pierwotnym do zakupu bez dodatkowych opłat. Kameralne osiedle składające się z 8 kameralnych budynków (po dwa mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chełmońskiego

Prądnik Biały,Kraków

2 600 zł42 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Prądnik Biały przy ul. Chełmońskiego 136 w cenie 2600 zł. Mieszkanie Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze, jego metraż liczy 42 m2 na co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siewna

Prądnik Biały,Kraków

597 000 zł43 m² 13 883,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Sprzedaż bezpośrednia od właściciela pośredników proszę O nie dzwonienie! Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w nowym budownictwie, o powierzchni 43.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Prądnik Biały

Prądnik Biały,Kraków

714 000 zł72 m² 9 916,67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe 3-pokojowe mieszkanie - gotowe do odbioru! 6km od centrum miasta - Prądnik Biały! Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej rozkład pomieszczeń bez wykończeń do indywidualnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pachońskiego

Prądnik Biały,Kraków

454 566 zł33 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Bezprowizyjnie, bez pcc gotowe do odbioru mieszkanie nr 08 Zapraszam do zakupu mieszkania usytuowanego w nowej inwestycji na Krowodrzy. W okolicy inwestycji znajduje się park, lokale usługowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Prądnik Biały

Prądnik Biały,Kraków

530 000 zł51 m² 10 392,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe 2-pokojowe mieszkanie - gotowe do odbioru! 6km od centrum miasta - Prądnik Biały! Nieruchomość złożona z: pokój z aneksem kuchennym 24,58 m.kw sypialnia 16,05 m.kw łazienka 4,45 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmońskiego

Prądnik Biały,Kraków

2 300 zł41 m² 56,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Helton ma przyjemność zaprezentować nowoczesne i przestronne mieszkanie przy ulicy Chełmońskiego 144 w cenie 2300 zł. Mieszkanie Mieszkanie liczy 41 m2 i znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Pachońskiego

Prądnik Biały,Kraków

388 000 zł27 m² 14 228,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Bezprowizyjnie, bez pcc gotowe do odbioru mieszkanie nr 04 Zapraszam do zakupu mieszkania usytuowanego w nowej inwestycji na Krowodrzy. W okolicy inwestycji znajduje się park, lokale usługowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prądnicka

Prądnik Biały,Kraków

2 800 zł58 m² 47,86 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,5m2 położone przy ulicy Prądnickiej. Składa się z 2 samodzielnych pokoi, oddzielnej jasnej kuchni, dużej łazienki oraz dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Pachońskiego

Prądnik Biały,Kraków

363 517 zł26 m² 14 250 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Bezprowizyjnie, bez pcc gotowe do odbioru mieszkanie nr 011 Zapraszam do zakupu mieszkania usytuowanego w nowej inwestycji na Krowodrzy. W okolicy inwestycji znajduje się park, lokale usługowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pachońskiego

Prądnik Biały,Kraków

515 750 zł41 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Bezprowizyjnie, bez pcc gotowe do odbioru Mieszkanie nr 48 Zapraszam do zakupu mieszkania usytuowanego w nowej inwestycji na Krowodrzy. W okolicy inwestycji znajduje się park, lokale usługowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

439 900 zł32 m² 13 699,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kupujący nie płaci podatku pcc oraz Prowizji! Wystawiam fakturę vat! Agencjom dziękuję! Sprzedam prywatnie mieszkanie 2-pokojowe z łazienką oraz balkonem. Usytuowane na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

549 000 zł44 m² 12 620,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kupujący nie płaci podatku pcc oraz Prowizji! Wystawiam fakturę vat! Agencjom dziękuję! Sprzedam mieszkanie w stanie deweloperskim. Istnieje możliwość wykończenia mieszkania przez moją firmę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Prądnik Biały

Prądnik Biały,Kraków

654 000 zł68 m² 9 617,65 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe 3-pokojowe mieszkanie - gotowe do odbioru! 6km od centrum miasta - Prądnik Biały! Nieruchomość złożona z: pokój z aneksem kuchennym 30,97 m.kw sypialnia 12,04 m.kw sypialnia 11,39 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

657 836 zł61 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w nowo powstałej inwestycji na Prądniku Białym Bez podatku pcc, bez prowizji metraż: 61,48 m2 piętro 1/4 cena: 657 836 pln Mieszkanie w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Władysława Łokietka

Prądnik Biały,Kraków

1 030 000 zł97 m² 10 669,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Doradcy Sage Home mają przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż piękny dwupoziomowy apartament zlokalizowany w Krakowie przy ul. Władysława Łokietka! Nieruchomość znajduje się na nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

727 720 zł63 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w nowo powstałej inwestycji na Prądniku Białym Bez podatku pcc, bez prowizji metraż: 63,28 m2 piętro 2/3 cena: 727 720 pln Mieszkanie w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

730 548 zł62 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji na Prądniku Białym Bez podatku pcc, bez prowizji metraż: 62,44 m2 taras: 6,92 m2 ogródek: 17,57 m2 piętro 0/3 cena: 730 548,00 pln Termin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pachońskiego

Prądnik Biały,Kraków

587 183 zł41 m² 14 231,30 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Bezprowizyjnie, bez pcc gotowe do odbioru mieszkanie nr 37 Zapraszam do zakupu mieszkania usytuowanego w nowej inwestycji na Krowodrzy. W okolicy inwestycji znajduje się park, lokale usługowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Prądnik Biały,Kraków

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English below tylko U nas! Do wynajęcia zadbany, 2-pokojowy apartament z obszernym tarasem znajdujący się na ul. Wiarusa, przecznica do ul. Łokietka / Prądnik Biały lokalizacja: mieszkanie.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Kraków, Dzielnica IV Prądnik Biały, Prądnik Biały