dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kraków Osiedle Prądnik Biały

1 023 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 023 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Prądnik Biały,Kraków

757 254 zł62 m² 12 202 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro nieruchomości Home Estate ma przyjemność przedstawić dostępne w "bezpiecznym kredycie 2%" mieszkanie w stanie deweloperskim, od sprawdzonego, działającego na kilku kontynentach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej

Prądnik Biały,Kraków

1 950 000 zł130 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2007

Prądnik biały przestronny gotowy apartament 132 M2 5 pokoi garaż dwa balkony mieszkanie Oferuję Państwu gotowy wykończony w wysokim standardzie dwupoziomowy apartament 132 m2. który znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej

Prądnik Biały,Kraków

1 650 zł28 m² 59,35 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Prądnik biały, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej, bardzo blisko do tramwaju Oferujemy do wynajmu kompaktowe mieszkanie o powierzchni 27,8 m2, położone na niskim parterze 4-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

889 770 zł62 m² 14 250 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 3-pok. mieszkanie w kameralnej i nowoczesnej inwestycji na Prądniku Białym, zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Władysława Łokietka

Prądnik Biały,Kraków

360 000 zł27 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1995

Bezczynszowa kawalerka 27M Z antresolą W dzielnicy prądnik biały Szukasz wyjątkowego miejsca do zamieszkania blisko centrum Krakowa? Mamy dla Ciebie propozycję, która może Cię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

680 000 zł44 m² 15 465,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Z przyjemnością przedstawiam Państwu mieszkanie położone w północnej części Krakowa przy ulicy Banacha. Lokalizacja: -mieszkanie zlokalizowane 2 minuty od przystanku szybkiego tramwaju ( 18, 50).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

961 498 zł72 m² 13 440 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 4-pok. mieszkanie w kameralnej i nowoczesnej inwestycji na Prądniku Białym, zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

820 692 zł55 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

569 000 zł38 m² 14 973,70 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl!widokowe nowe mieszkania 37,45 m2 2pokoje! Do sprzedania! Widokowe, kompaktowe 2 pokojowe mieszkania o metrażach od 37,45.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pigonia

Prądnik Biały,Kraków

3 000 zł48 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Stanisława Pigonia w cenie 3000 zł. Mieszkanie: mieszkanie znajduje się na 10-tym piętrze jego metraż liczy 48 m2 na co składają się: * kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

2 900 zł50 m² 58 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pok mieszkanie w nowej inwestycji z 2023 położonej w Zielonej okolicy, przy ul. Banacha. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, z dbałością o detale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Władysława Łokietka

Prądnik Biały,Kraków

930 000 zł68 m² 13 618,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie " w sam raz " dla rodziny Chciałbyś zamieszkać otulony zielenią a jednocześnie cieszyć się bardzo dobrą komunikacją oraz bogato rozwiniętą infrastrukturą ? Nie mogłeś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pachońskiego

Prądnik Biały,Kraków

610 000 zł42 m² 14 523,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie idealne pod inwestycję, w świetnej lokalizacji przy ulicy Pachońskiego. Lokalizacja Kraków, prądnik Biały - ul. Pachońskiego, obok ul. Opolska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Władysława Łokietka

Prądnik Biały,Kraków

1 100 000 zł82 m² 13 336,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nieruchomość: mieszkanie na parterze o powierzchni 82.48 m2 składa się z: 3 odrębnych sypialni, obszernego salonu z kuchnią, łazienki oraz pomieszczeń użytkowych: pralnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Vetulaniego

Prądnik Biały,Kraków

2 800 zł43 m² 65,12 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English version below Infinity Estate z przyjemnością prezentuję Państwu nową ofertę wynajmu świeżo wykończonego mieszkania na ulicy Vetulaniego 5 w dzielnicy Prądnik Biały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Władysława Łokietka

Prądnik Biały,Kraków

1 450 000 zł108 m² 13 404,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nieruchomość: dwu poziomowe mieszkanie o powierzchni 108.17 m2 posiada: 3 sypialnie z dwiema łazienkami, salon z kuchnią, wiatrołap, przedpokój oraz pomieszczenie gospodarcze. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Prądnik Biały,Kraków

3 300 zł55 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz 3 pokojowe mieszkanie na ulicy Adama Vetulaniego w dzielnicy Prądnik Biały, apartament oddany do użytku w 2023 r. czeka na pierwszego najemcę. English version below.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

1 072 650 zł72 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

/banacha / wysoki standard / widok na panoramę / do wejścia / Mam przyjemność przedstawić mieszkanie wykończone w wysokim standardzie ( właściciele wykończyli mieszkanie pod siebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jabłonna

Prądnik Biały,Kraków

1 270 000 zł120 m² 10 583,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:438 m²

Wyjątkowy Dom w Prądniku Białym, kraków - ul. Siewna/ Jabłonna/ Szafirowa/ Legnicka Szukasz niepowtarzalnej nieruchomości w atrakcyjnej lokalizacji? Przedstawiamy urokliwy, wolnostojący dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Opolska

Prądnik Biały,Kraków

2 700 zł45 m² 60 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Bednarz Invest ma przyjemność zaprezentować Państwu 2- pokojowe mieszkanie w Krakowie. Dostępne: od 1 grudnia Opis: mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 10 piętrowym budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Prądnik Biały,Kraków

2 350 000 zł191 m² 12 326,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Nieruchomość: dom jednorodzinny płożony na nowo wybudowanym osiedlu zamkniętym które zawiera 8 budynków. Nieruchomość posiada 190.65 m2 w które wchodzi 8 pokoi i 3 łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krowoderskich Zuchów

Prądnik Biały,Kraków

598 000 zł36 m² 16 361,10 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe Mieszkanie z Panoramicznym Widokiem w Centrum Krakowa Lokalizacja: - spokojna dzielnica Krowodrza, ul. Krowoderskich Zuchów - Doskonała komunikacja: tramwaj 6 min do Politechniki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Imbramowska

Prądnik Biały,Kraków

650 000 zł46 m² 14 130,40 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M3 kraków - prądnik biały! klient nie płaci prowizji dla biura! Do sprzedaży słoneczne mieszkanie o powierzchni około 46 m2 w Krakowie - dzielnica Prądnik Biały - ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Kraków

Prądnik Biały,Kraków

788 000 zł66 m² 11 968,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Z przyjemnością przedstawiam do sprzedaży apartament o pow. 65,84 m2 usytuowany na parterze dwukondygnacyjnego budynku i z przynależnym ogródkiem o pow. 102 m2. Apartament znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż ogrzewany, ul. Reja

Prądnik Biały,Kraków

77 000 zł26 m² 2 950 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania Miejsce Postojowe w garażu podziemnym wraz z wydzieloną komórką lokatorską do przechowywania rzeczy, znajdujące się przy ul. Mikołaja Reja 13 w Krakowie. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

659 000 zł49 m² 13 449 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż oferuję mieszkanie trzypokojowe o metrażu 49 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Prądnik Biały. Mieszkanie o metrażu 49 m2 składa się z: salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej

Prądnik Biały,Kraków

850 000 zł80 m² 10 625 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie II poziomowe w rozkładzie 3 pokoje z aneksem kuchennym. Lokal położony jest na kameralnym osiedlu składającym się z kilku 4 piętrowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Vetulaniego

Prądnik Biały,Kraków

3 500 zł43 m² 81,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz nowe dwupokojowe mieszkanie położone w nowoczesnej inwestycji Parki Krakowa. Zlokalizowane przy ul. Adama Vetulaniego, okolice Opolskiej i pętli Krowodrza. Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Maciejkowa

Prądnik Biały,Kraków

818 000 zł66 m² 12 424,10 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Kameralny kompleks 22 nowoczesnych apartamentów (dwupiętrowe budynki) w łąkowej scenerii. Miejscowy Plan Łąki Tonie w najbliższej okolicy jest gwarancją hektarów niezabudowanych terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Kraków

Prądnik Biały,Kraków

922 322 zł67 m² 13 774,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Prowizja 0% Nieruchomości Grzybek oferuje do sprzedaży mieszkanie w stanie deweloperskim 4 pokojowe o powierzchni 66,69m, położone na drugim piętrze w aparatmentowcu z 2023 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

1 448 798 zł102 m² 14 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera Możliwość wykończenia Mieszkania pod klucz. 4-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami na 4. piętrze w nowym budynku na Osiedlu z 1h parkiem. Aluminiowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Glogera

Prądnik Biały,Kraków

720 000 zł47 m² 15 251 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Z przyjemnością przedstawiam Państwu mieszkanie "perełkę", położone w prężnie rozwijającej się dzielnicy Krakowa! Świetna lokalizacja! lokalizacja: kraków, prądnik Biały (okolice: ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

635 325 zł42 m² 15 119,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Kraków, banacha obsługa bezprowizyjna, pez pcc, bez ukrytych kosztów m32b Do sprzedaży mieszkanie w nowej inwestycji gotowe do odbioru i wprowadzenia się. Do dyspozycji jedno z ostatnich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Maciejkowa

Prądnik Biały,Kraków

818 000 zł66 m² 12 424,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Kameralny kompleks 22 nowoczesnych apartamentów (dwupiętrowe budynki) w łąkowej scenerii Miejscowy Plan Łąki Tonie w najbliższej okolicy jest gwarancją hektarów niezabudowanych terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Prądnik Biały,Kraków

910 000 zł64 m² 14 198,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mam przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży swojego trzypokojowego mieszkania, zlokalizowanego w Bronowice Residence przy ul. Chełmońskiego. Sprzedaż bez pośredników. Meble na stałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zdrowa

Prądnik Biały,Kraków

549 000 zł40 m² 13 725 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja Kraków, prądnik Biały - ul. Zdrowa, obok ul. Siemaszki, prądnicka, żmujdzka, al. 29 Listopada. Na miejscu, kilka minut pieszo Biedronka, szpital Jana Pawła II, przystanki autobusowe skąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Felińskiego

Prądnik Biały,Kraków

2 200 zł44 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy 44 metrowe mieszkanie do wynajęcia znajdujące się przy ul. Arcybiskupa Zygmunta Szczęsnego Felińskiego, w dzielnicy Prądnik Biały. Mieszkanie położone na 3 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

1 369 000 zł99 m² 13 828,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

English below Extra Broker z przyjemnością prezentuje na sprzedaże mieszkanie w nowej inwestycji na ul. Banacha. Nieruchomość: - piętro 5/5 - pow. 99.05 m2 - 4 pokoje - łazienka - toaleta -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Władysława Łokietka

Prądnik Biały,Kraków

999 000 zł97 m² 10 256,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

English version below |r| Property prezentuje na sprzedaż 2 poziomowe, bardzo unikatowe, 5 pokojowe mieszkanie mieszczące się przy ul. Władysława Łokietka w dzielnicy Prądnik Biały Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

848 705 zł64 m² 13 230 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Oferujemy trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 64,15 m2 w inwestycji z własnym parkiem o powierzchni 1h do dyspozycji wyłącznie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Prądnik Biały,Kraków

782 000 zł54 m² 14 481,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe 2-pokojowe mieszkanie z wykończeniem w cenie! 6km od centrum miasta - Prądnik Biały! Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica bez.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Kraków, Dzielnica IV Prądnik Biały, Prądnik Biały

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij