dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kraków Osiedle Prądnik Biały

1 024 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 024 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława Łokietka

Prądnik Biały,Kraków

1 150 000 zł97 m² 11 866,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Klient zwolniony z podatku pcc oraz prowizji. Na życzenie możliwość wykończenia pod klucz. Inwestycja została zakończona, co oznacza gotowość do natychmiastowego zamieszkania. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kluczborska

Prądnik Biały,Kraków

3 100 zł45 m² 68,89 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Kluczborskiej w cenie 3100 zł. Mieszkanie Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze, jego metraż liczy 45 m^2 na co składają się: - w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Prądnik Biały,Kraków

876 120 zł60 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkania gotowe do odbioru! kraków - prądnik biały ok. UL. Pachońskiego / ok. Dworku białoprądnickiego Pragniemy zaprezentować Państwu nowe osiedle mieszkaniowe o niskiej intensywności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Prądnik Biały,Kraków

826 503 zł55 m² 15 005,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji na Prądniku Białym Do dyspozycji mieszkańców własny park o powierzchni ponad 1 ha! W ofercie dostępne również inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Prądnik Biały,Kraków

907 124 zł63 m² 14 470 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białoprądnicka

Prądnik Biały,Kraków

649 000 zł37 m² 17 540,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Pragnę przedstawić urocze dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37m2, znajdujące się na parterze w urokliwej dzielnicy Biały Prądnik w Krakowie. To niewielkie, ale przytulne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Murarska

Prądnik Biały,Kraków

519 000 zł37 m² 14 027 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Azory w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - duży pokój - mniejszy pokój - przedpokój - łazienka z wc - ciemna kuchnia Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej

Prądnik Biały,Kraków

389 000 zł28 m² 13 843,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż jasna garsoniera, przy ul kuźnicy kołłątajowskiej Prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 28,1m2 położone w budynku przy Kuźnicy Kołłątajowskiej. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Prądnik Biały,Kraków

903 507 zł62 m² 14 470 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja mieszkaniowa na Prądniku Białym Termin realizacji: II kw 2024 Przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej

Prądnik Biały,Kraków

669 000 zł44 m² 15 483,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż urokliwe 2 pokojowe mieszkanie na ulicy Kuźnicy Kołłątajowskiej. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w 3 piętrowym budynku. Przy bloku znajduje się plac zabaw, a cały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Kraków

Prądnik Biały,Kraków

78,95 zł/m²38 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Przedstawiam Państwu wyjątkowy lokal usługowy o powierzchni 38 m2 z pełnym zapleczem socjalnym miejscami parkingowymi, znajdujący się na Prądniku Białym - Azory w nowej kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Prądnik Biały,Kraków

948 518 zł71 m² 13 350 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja mieszkaniowa na Prądniku Białym Termin realizacji: II kw 2024 Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

3 000 zł43 m² 69,77 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Bednarz Invest ma przyjemność przedstawić państwu 2 pokojowe mieszkanie w Krakowie Opis: mieszkanie znajduje się na parterze w 5 piętrowym budynku, wyposażone: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Reja

Prądnik Biały,Kraków

1 100 000 zł73 m² 15 068,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na osiedlu Żabiniec. Lokalizacja Mieszkanie położone jest przy ulicy Mikołaja Reja na osiedlu Żabiniec, w dzielnicy Prądnik Biały,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Prądnik Biały,Kraków

935 963 zł68 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Białoprądnicka

Prądnik Biały,Kraków

2 100 zł48 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, 2-pokojowe mieszkanie przy ulicy Białoprądnickiej na Prądniku Białym. Lokalizacja: prądnik Biały jest bardzo uniwersalną dzielnicą Krakowa. Dojazd do centrum miasta zajmuje ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

769 000 zł45 m² 16 953,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

- we speak english! спілкуюся українською мовою! - Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż bardzo ciekawe mieszkanie przy ulicy Banacha. Mieszkanie jest piękne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Prądnik Biały,Kraków

722 682 zł50 m² 14 381,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament w wyróżnionej i wielokrotnie nagradzanej inwestycji, zapewniający poczucie komfortu i bezpieczeństwa. DO odbioru już W czerwcu! - Zakup bezpośrednio od dewelopera - 0%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Prądnik Biały,Kraków

1 141 277 zł84 m² 13 650 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Prądnik Biały,Kraków

871 239 zł62 m² 14 059 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Proszowicka

Prądnik Biały,Kraków

1 790 zł29 m² 61,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia piękne, nowocześnie urządzone mieszkanie 2- pokojowe na poddaszu domu wielorodzinnego przy ulicy Proszowicka 15 *powierzchnia 29 m2 *piętro 2 *ogrzewanie centralne *za domem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bociana

Prądnik Biały,Kraków

906 000 zł62 m² 14 496 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Prądnik biały? - da się lubić Tym razem chciałam zaprezentować bardzo fajne mieszkanie, w pełni umeblowane oraz wykończone i gotowe do wejścia. Jest to słoneczne, jasne, 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

759 000 zł49 m² 15 342,60 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2924

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Banacha w Krakowie, na szóstym piętrze ośmiopiętrowego bloku z 2024 roku w atrakcyjnej, spokojnej i bardzo zielonej okolicy. Ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Kraków

Prądnik Biały,Kraków

1 628 000 zł137 m² 11 848,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy Państwa do prezentacji naszej nowej inwestycji domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej przy ul. Łokietka. Osiedle składa się z 14 budynków, w których znajdzie się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marczyńskiego

Prądnik Biały,Kraków

2 300 zł54 m² 42,59 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz duże mieszkanie przy ul. Marczyńskiego na Prądniku Białym na Górce Narodowej english version below lokalizacja Dzielnica: prądnik Biały Ulica: marczyńskiego Przystanek: kuźnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Prądnik Biały,Kraków

820 692 zł55 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nieruchomość kwalifikuje się do programu wsparcia rządowego w ramach preferencyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Kraków

Prądnik Biały,Kraków

1 438 000 zł121 m² 11 845,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Prądnik Biały,Kraków

1 559 000 zł137 m² 11 412,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Prądnik Biały,Kraków

869 064 zł59 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Prądnik Biały,Kraków

964 271 zł72 m² 13 350 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja mieszkaniowa na Prądniku Białym Termin realizacji: II kw 2024 Przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława Łokietka

Prądnik Biały,Kraków

1 150 000 zł97 m² 11 866,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przestronne dwupoziomowe mieszkanie w kameralnej zabudowie - Prądnik Biały - ul. Łokietka Funkcjonalna przestrzeń użytkowa mieszkania (96,91m2): -pokój dzienny z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starego Dębu

Prądnik Biały,Kraków

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Okazja! Do wynajęcia od zaraz mieszkanie 48 m2 przy ul. Starego Dębu, os. Pasternik, bronowice Wielkie w dzielnicy Prądnik Biały. Mieszkanie przyjazne dla rodzin, zwierzęta domowe do uzgodnienia. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Prądnik Biały,Kraków

1 501 920 zł101 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wybickiego

Prądnik Biały,Kraków

1 900 zł30 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas Do wynajęcia kawalerka w dzielnicy Prądnik Biały przy ul. Wybickiego 16 (tuż obok Biedronki) w bloku w cenie 1900 zł. Mieszkanie: mieszkanie znajduje się na 10 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fiszera

Prądnik Biały,Kraków

580 000 zł41 m² 14 146 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Więcej informacji: wszystkie oferty na stronie: jeśli poszukujesz mieszkania gotowego do wprowadzenia to ta Alternatywa jest dla Ciebie! Mieszkanie o powierzchni 41m2 znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pachońskiego

Prądnik Biały,Kraków

837 510 zł60 m² 13 863,80 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura! Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 60,41 m 2, usytuowaną na 2 piętrze 9 kondygnacyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Pleszowska

Prądnik Biały,Kraków

800 zł8 m²

 

Piętro:1/2

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: dostępne od 2024-06-24! *do wynajęcia pokój w mieszkaniu przy ulicy Pleszowskiej 8a *piętro 1 *powierzchnia 8 m2 *ogrzewanie centralne *w pół godziny dojedziemy autobusem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Prądnik Biały,Kraków

1 168 000 zł90 m² 13 009,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Prądnik Biały,Kraków

826 503 zł55 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grażyny