Zamknij
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl!
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl! https://krakow.nieruchomosci-online.pl/osiedle-versus.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://www.nieruchomosci-online.pl/i40047.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://krakow.nieruchomosci-online.pl/osiedle-versus.html
https://krakow.nieruchomosci-online.pl/osiedle-versus.html
https://www.nieruchomosci-online.pl/i40047.html

Udostępnij

Zdjęcie

Osiedle Versus

Kraków, Skotniki, Federowicza 25

Biuro sprzedaży

Skontaktuj się

Osiedle Versus

Kraków, Skotniki, Federowicza 25

Kraków, Skotniki, Federowicza 25

Osiedle Versus

Osiedle Versus

Stan inwestycji
częściowo oddana do użytku
Ceny
od 14 207 zł/m²
Metraże
od 32,62 do 62,60 m²
Liczba pokoi
od 2 do 3
Miejsca postojowe
-

Stan inwestycji

częściowo oddana do użytku

Ceny

od 14 207 zł/m²

Metraże

od 32,62 do 62,60 m²

Liczba pokoi

od 2 do 3

Miejsca postojowe

-

2 pokoje

od 539 000 zł

3 pokoje

od 704 000 zł

Inwestycja realizowana przez:

FRAX-BUD

Biuro sprzedaży

Wybickiego 5C/4

Kraków 31-261

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Mieszkanie15/22 42,49 m² 15 391,86 zł/m² 1/4 2 654 000 zł
Mieszkanie
654 000 zł 42,49 m²
15 391,86 zł/m² 2 pok.
15/22

Mieszkanie15/58 61,96 m² 15 961,91 zł/m² 4/2 3 989 000 zł
Mieszkanie
989 000 zł 61,96 m²
15 961,91 zł/m² 3 pok.
15/58

Mieszkanie21/46 62,60 m² 15 271,57 zł/m² 3/3 3 956 000 zł
Mieszkanie
956 000 zł 62,60 m²
15 271,57 zł/m² 3 pok.
21/46

Mieszkanie21/34 38,71 m² 16 610,69 zł/m² 2/3 2 643 000 zł
Mieszkanie
643 000 zł 38,71 m²
16 610,69 zł/m² 2 pok.
21/34

Mieszkanie21/7 33,73 m² 16 424,55 zł/m² parter/3 2 554 000 zł
Mieszkanie
554 000 zł 33,73 m²
16 424,55 zł/m² 2 pok.
21/7

Mieszkanie17/8 37,72 m² 16 171,79 zł/m² parter/4 2 610 000 zł
Mieszkanie
610 000 zł 37,72 m²
16 171,79 zł/m² 2 pok.
17/8

Mieszkanie17/7 33,51 m² 16 353,33 zł/m² parter/4 2 548 000 zł
Mieszkanie
548 000 zł 33,51 m²
16 353,33 zł/m² 2 pok.
17/7

Mieszkanie15/33 33,42 m² 16 546,98 zł/m² 2/4 2 553 000 zł
Mieszkanie
553 000 zł 33,42 m²
16 546,98 zł/m² 2 pok.
15/33

Mieszkanie15/7 33,34 m² 16 166,77 zł/m² parter/4 2 539 000 zł
Mieszkanie
539 000 zł 33,34 m²
16 166,77 zł/m² 2 pok.
15/7

Mieszkanie15/1 42,24 m² 15 222,54 zł/m² parter/4 2 643 000 zł
Mieszkanie
643 000 zł 42,24 m²
15 222,54 zł/m² 2 pok.
15/1

Więcej inwestycji

Inne inwestycje w okolicy

Zobacz

Zgłoś błąd lub naruszenie

Inwestycja realizowana przez:

FRAX-BUD

Biuro sprzedaży

Wybickiego 5C/4

Kraków 31-261

570 570...

570 570 700

Wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Inne inwestycje w okolicy

Zgłoś błąd lub naruszenie

Zamknij