dowolna

Nowe mieszkania Kraków

3 302 ogłoszenia

3 302 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

373 001 zł36 m² 10 361 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

363 339 zł35 m² 10 381 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

779 000 zł81 m² 9 667 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Expander Advisors prezentuje: mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 80,58m2, usytuowane na piątym - ostatnim piętrze. Na powierzchnie składają się: - 2 sypialnie - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Morcinka

Nowa Huta,Kraków

632 456 zł72 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

" apartamenty Gusta " przy ul Gustawa Morcinka w Krakowie Tylko cztery mieszkania z tarasami dachowymi w budynku - zapraszamy na stronę inwestycji Oferowane czteropokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

439 782 zł44 m² 9 995 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

478 235 zł45 m² 10 627 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Dąbie

Dąbie,Kraków

549 290 zł56 m² 9 808,75 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie w okolicy Tauron Arena Blisko Centrum i terenów zielonych Prowizja 0% Kontakt: prezentujemy Państwu doskonałą pod kątem lokalizacji inwestycję w okolicach Tauron Arena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Prądnik Biały,Kraków

397 108 zł36 m² 11 183 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkania gotowe do odbioru kraków - prądnik biały ok. AL. 29 listopada Pragniemy zaprezentować Państwu inwestycję deweloperską składającą się z czterech pięciopiętrowych budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyki

Prądnik Biały,Kraków

354 564 zł36 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Krakowska Agencja Nieruchomości prezentuje Państwu nową inwestycję położoną w dzielnicy Prądnik Biały. Inwestycja zlokalizowana jest w spokojnej okolicy w sąsiedztwie zieleni parkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

568 999 zł54 m² 10 568,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się w nowoczesnej inwestycji, powstającej w urokliwej części Dębnik, pomiędzy ulicami Kobierzyńską i Rzemieślniczą. W najbliższej okolicy osiedla znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyki

Prądnik Biały,Kraków

363 542 zł38 m² 9 450 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Myśliwska

Płaszów,Kraków

363 000 zł44 m² 8 225,70 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Duży plac zabaw dla dzieci Plac zabaw dla psów z torem przeszkód Korty Boiska Mieszkania 29,31m2 - 65,69m2 prowizja 0% Kontakt: zachęcamy Państwa do zainteresowania się inwestycją przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sławka

Wola Duchacka,Kraków

419 000 zł44 m² 9 468,93 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się w nowej inwestycji, która jest propozycją dla osób ceniących wygodę życia i wysoki standard. Nowoczesne osiedle powstało w południowej części Krakowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puszkarska

Bonarka,Kraków

463 689 zł44 m² 10 560 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,91m2 znajdujące się na 7 piętrze 7 piętrowego budynku przy Bonarce. W skład mieszkania wchodzą: - salon z aneksem 20,22m2 - sypialnia 11,21m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Mistrzejowice

Mistrzejowice,Kraków

752 265 zł103 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Nowe mieszkania od dewelopera gotowe do odbioru kraków - mistrzejowice ok. Plant Mistrzejowickich Kolejny etap cieszącej się dużym powodzeniem inwestycji sprawdzonego na rynku małopolski dewelopera to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Wyki

Prądnik Biały,Kraków

295 800 zł26 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Puszkarska

Bonarka,Kraków

599 912 zł73 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 73,16m2 znajdujące się na 4 piętrze 7 piętrowego budynku przy Bonarce. W skład mieszkania wchodzą: - salon z aneksem 25,64m2 - pokój 10,44m2 - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Kraków

630 985 zł65 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Expander Advisors prezentuje: trzy pokojowy apartament o powierzchni 53,23m2 na które składają się: - 2 sypialnie - salon z aneksem kuchennym - łazienka z wc Inwestycja oddana do użytku!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kiełkowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

913 464 zł85 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja w Krakowie. Składać się będzie z dwóch 3-piętrowych budynków zlokalizowanych w jednej z najprężniej rozwijających się dzielnic Krakowa - Zabłocie. Nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bieżanów

Bieżanów,Kraków

280 060 zł37 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,85m2 usytuowane na parterze w 4 piętrowym bloku z windą Na powierzchnie mieszkania składają się: - salon z aneksem kuchennym - sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Puszkarska

Bonarka,Kraków

626 820 zł81 m² 7 750 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Duże mieszkanie 4-pokojowe w sąsiedztwie Bonarki. Lokalizacja (w odległościach): - kładka i ścieżka rowerowa w stronę centrum - Bulwary Wiślane ok. 9min - przystanek ska (w budowie).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Prądnik Biały,Kraków

461 650 zł45 m² 10 316,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowa inwestycja deweloperska kraków - prądnik biały ok. AL. 29 listopada Pragniemy zaprezentować Państwu inwestycję deweloperską składającą się z trzech pięciopiętrowych budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Puszkarska

Wola Duchacka,Kraków

789 000 zł89 m² 8 892,14 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Dzielnica XI Podgórze Duchackie

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

479 880 zł62 m² 7 757,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne apartamenty bezpośrednio od dewelopera gotowe do odbioru promocja - rabat W wyskości 15 000 zł kraków - podgórze duchackie ok. CH Bonarka Pragniemy przedstawić Państwu kolejną

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Wola Duchacka,Kraków

539 000 zł55 m² 9 764,49 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne osiedle mieszkaniowe kraków - podgórze duchackie ok. ul. Kamieńskiego | ok. Rezerwatu Przyrody Bonarka Pragniemy zaprezentować Państwu nową inwestycję sprawdzonego na rynku ogólnopolskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Nowosądecka

Prokocim,Kraków

665 962 zł76 m² 8 749,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Nowa inwestycja mieszkaniowa kraków - bieżanów/prokocim ok. ul. Nowosądeckiej Nowa inwestycja sprawdzonego na rynku dewelopera to dwa 4-piętrowe budynki zlokalizowane w bardzo dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola Duchacka

Wola Duchacka,Kraków

519 000 zł55 m² 9 402,17 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Expander Advisors prezentuje: mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55,2m2, usytuowane na 6 piętrze w 8-piętrowym budynku. Zakup bez podatku pcc i prowizji! Na powierzchnie składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sławka

Wola Duchacka,Kraków

789 000 zł84 m² 9 373,89 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stańczyka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

345 942 zł33 m² 10 385,50 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż oferuję mieszkanie 33,31 m2 w inwestycji zlokalizowanej na Bronowicach w Krakowie. Ul. Stańczyka. Cena: 345 941,6 pln Mieszkanie o metrażu 33,31 m2 składa się z: pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Spacerowa

Kliny,Kraków

997 456 zł161 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Spokojne osiedle położone w pięknej, przyjaznej okolicy na krakowskich Klinach Zacisze, przy ulicy spacerowej/komuny Paryskiej. Do sprzedania bliźniak 5 pokojowy o powierzchni 160,88 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lipska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

423 985 zł45 m² 9 422 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koszykarska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

560 000 zł70 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

364 000 zł41 m² 8 878 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Centralna

Nowa Huta,Kraków

268 945 zł25 m² 10 758 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023