Mieszkanie, ul. Okulickiego

Okulickiego, Nowa Huta, Kraków, małopolskie

  • 4 300 zł
  • 70 m²
  • 61,43 zł/m²

Zdjęcie

Jakub Karczewski

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Okulickiego

Okulickiego, Nowa Huta, Kraków, małopolskie

zaktualizowane:
22 maja 2026

4 300 zł

70 m²

61,43 zł/m²

Mieszkanie, ul. Okulickiego

Zaktualizowane: 22 maja 2026

4 300 zł 70 m² 61,43 zł/m²

Piętro:
parter/8
Liczba pokoi:
4
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
wysoki standard
Kaucja:
-

Piętro:

parter/8

Liczba pokoi:

4

• Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 4 300 zł / miesiąc
  • Dostępne: czerwiec 2026
  • Charakterystyka mieszkania: 70 m², 4 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2007 (blok w nowym budownictwie)
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/8
  • Powierzchnia dodatkowa: ogródek
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery, ochrona
  • Miejsce parkingowe: garaż (2 miejsca parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: Union House, zaktualizowane: 22.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 672/12320/OMW

Lokalizacja

Opis nieruchomości

!Do wynajęcia komfortowe, czteropokojowe mieszkanie położone w spokojnej, świetnie skomunikowanej części Nowej Huty, przy ul. Okulickiego.
Lokal jest po remoncie oraz odświeżeniu doposażenia w nowe sprzęty AGD, meble. Generalnego remontu łazienki oraz obudowy aneksu kuchennego .

UKŁAD MIESZKANIA

- Trzy niezależne, ustawne sypialnie idealne dla rodziny lub osób pracujących zdalnie. (...)

Agent

Jakub Karczewski

733 002...

733 002 591

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości