Mieszkanie, ul. Rękawka

Rękawka, Stare Podgórze, Kraków, małopolskie

  • 4 000 zł
  • 44 m²
  • 90,91 zł/m²

Zdjęcie

Adam Dudzik

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Rękawka

Rękawka, Stare Podgórze, Kraków, małopolskie

zaktualizowane:
19 maja 2026

4 000 zł

44 m²

90,91 zł/m²

Mieszkanie, ul. Rękawka

Zaktualizowane: 19 maja 2026

4 000 zł 44 m² 90,91 zł/m²

Piętro:
2/5
Liczba pokoi:
2
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
wysoki standard
Kaucja:
-

Piętro:

2/5

Liczba pokoi:

2

• Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 4 000 zł / miesiąc
  • Dostępne: maj 2026
  • Charakterystyka mieszkania: 44 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2023 (blok w nowym budownictwie)
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/5
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery
  • Źródło: biuro nieruchomości: Grupa Gamp, zaktualizowane: 19.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 15194/3923/OMW

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z niepowtarzalnym stylem. Mieszkanie o powierzchni 44 mkw posiada dwa balkony z widokiem na drzewa i ścianę z kamienia. Zlokalizowane jest przy ul. Rękawka 32 w dzielnicy Stare Podgórze. Dostępne od zaraz!

BUDYNEK I LOKALIZACJA:
Budynek: Budynek apartamentowy z 2022r;
Ulica: Rękawka;
Przystanek: Limanowskiego (250 m: autobus + tramwaj), Plac Bohaterów Getta (350 m: a+t), Kraków Podgórze (700m: stacja kolejowa);
W (...)

Agent

Adam Dudzik

570 443...

570 443 535

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości