Mieszkanie, ul. Radzikowskiego

Radzikowskiego, Azory, Kraków, małopolskie

  • 539 000 zł
  • 33,24 m²
  • 16 215,40 zł/m²

Zdjęcie

Ernest Dyl

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Radzikowskiego

Radzikowskiego, Azory, Kraków, małopolskie

zaktualizowane:
15 maja 2026

539 000 zł

33,24 m²

16 215,40 zł/m²

Mieszkanie, ul. Radzikowskiego

Zaktualizowane: 15 maja 2026

539 000 zł 33,24 m² 16 215,40 zł/m²

Piętro:
3/5
Liczba pokoi:
1
Rok budowy:
2010
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

3/5

Liczba pokoi:

1

Rok budowy:

2010

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
  • Cena: 539 000 zł (16 215,40 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: marzec 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 33,24 m², 1 pokój, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2010
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/5
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica
  • Czynsz: 518 zł
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Źródło: biuro nieruchomości: MB ESTATES, zaktualizowane: 15.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 2827/15990/OMS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Bez czekania. Bez remontu. Przyjeżdżasz z walizką i po prostu zaczynasz mieszkać.

Ul. Radzikowskiego, Bronowice. Trzecie piętro apartamentowca z windą. 33 m² przemyślane od pierwszego metra: przedpokój, salon ze strefą sypialną i dużymi oknami, pełny aneks kuchenny, łazienka, balkon.

Jedno pomieszczenie ale nic tu nie jest przypadkowe. Każda strefa ma swoje miejsce. Zero przestrzeni zmarnowanej. (...)

Agent

Ernest Dyl

576 470...

576 470 450

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Ernest Dyl

576 470...

576 470 450

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.