Mieszkanie, ul. Czeczów
Czeczów, Kraków, małopolskie
- 2 200 zł
- 40,19 m²
- 54,74 zł/m²
Magdalena Pienią...
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Czeczów
Czeczów, Kraków, małopolskie
zaktualizowane:
13 maja 2026
Mieszkanie, ul. Czeczów
Zaktualizowane: 13 maja 2026
2 200 zł 40,19 m² 54,74 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
3/3
2
tak
wysoki standard
-
Zobacz na mapie
Piętro:
3/3Liczba pokoi:
2Umeblowane:
takStan mieszkania:
wysoki standardKaucja:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 2 200 zł / miesiąc
- Dostępne: marzec 2026
- Charakterystyka mieszkania: 40,19 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2022
- Rozkład mieszkania: piętro 3/3
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Internet, telewizja kablowa
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: tak
- Źródło: biuro nieruchomości: Homfi sp. z o.o., zaktualizowane: 13.05.2026
- numer ogłoszenia: 58732/2089/OMW
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Opis nieruchomości
Na wynajem komfortowe mieszkanie od zaraz przy ulicy Henryka i Karola Czeczów.
LOKALIZACJA:
Ulica Henryka i Karola Czeczów, zlokalizowana jest w pobliżu ulic jak Bieżanowska, Półanki , Agatowa. Złocień to dynamicznie rozwijająca się część Krakowa, w pobliżu dostępna bardzo duża ilość sklepów i punktów usługowych (m.in. Biedronka, Euro Sklep, Pepco, piekarnie, fryzjerzy etc.) Bardzo szybki dostęp do autostrady A4. (...)
734 827...
734 827 365