Mieszkanie, ul. Wierzyńskiego

Wierzyńskiego, Kraków, małopolskie

  • 3 300 zł
  • 85 m²
  • 38,82 zł/m²

Zdjęcie

Zbigniew Wykrota

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Wierzyńskiego

Wierzyńskiego, Kraków, małopolskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

3 300 zł

85 m²

38,82 zł/m²

Mieszkanie, ul. Wierzyńskiego

Zaktualizowane: 13 maja 2026

3 300 zł 85 m² 38,82 zł/m²

Piętro:
3/3
Liczba pokoi:
3
Umeblowane:
-
Stan mieszkania:
-
Kaucja:
4 000 zł

Piętro:

3/3

Liczba pokoi:

3

Umeblowane:

-

Stan mieszkania:

-

Kaucja:

4 000 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 3 300 zł / miesiąc
  • Dostępne: maj 2026
  • Charakterystyka mieszkania: 85 m² (66 m² powierzchni użytkowej), 3 pokoje
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2014 (blok w nowym budownictwie)
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/3, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Opłaty uzupełniające: 910 zł, kaucja: 4 000 zł
  • Wyposażenie: lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka, pralka, telewizor, kuchenka mikrofalowa
  • Kuchnia: z oknem
  • Łazienka: prysznic
  • Media: opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telewizja kablowa
  •   klimatyzacja
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: tak (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: HUB. broker, zaktualizowane: 13.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 1-MW-hlF5uRXaNa

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Do wynajęcia 2-poziomowe mieszkanie w spokojnej i zielonej okolicy ul.Wierzyńskiego, Mydlniki dzielnica Bronowice
Mieszkanie usytuowane jest na 3 ostatnim piętrze bloku z garażem podziemnym oraz windą

Całkowita powierzchnia ok.85m2 (66m2 pow. użytkowej), 3 pokoje plus biuro/garderoba. (...)

Agent

Zbigniew Wykrota

736 804...

736 804 938

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.