Kawalerka, Osiedle Centrum B

Osiedle Centrum B, Nowa Huta, Kraków, małopolskie

  • 339 000 zł
  • 27,13 m²
  • 12 495,39 zł/m²

Zdjęcie

Edyta Czerwińska

Skontaktuj się

Kawalerka, Osiedle Centrum B

Osiedle Centrum B, Nowa Huta, Kraków, małopolskie

zaktualizowane:
20 maja 2026

339 000 zł

27,13 m²

12 495,39 zł/m²

Kawalerka, Osiedle Centrum B

Zaktualizowane: 20 maja 2026

339 000 zł 27,13 m² 12 495,39 zł/m²

Piętro:
5/5
Liczba pokoi:
1
Rok budowy:
1956
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
do remontu

Piętro:

5/5

Liczba pokoi:

1

Rok budowy:

1956

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

do remontu

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
  • Cena: 339 000 zł (12 495,39 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 27,13 m² (27 m² powierzchni użytkowej), 1 pokój, 1 łazienka; stan: do remontu
  •   instalacje: do wymiany; okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1956
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 5/5, jednostronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica 3 m²
  • Czynsz: 450 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Media: gaz; ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Kraków, pokój z kuchnią 27 m 2 , Centrum B 

Sprzedam 1-pok. mieszkanie na os. Centrum B, 5.piętro z windą.
Do sprzedaży oferuję pokój z kuchnią o pow. 27,13 m 2 usytuowaną na 5 .piętrze w pięciopiętrowym budynku z windą na os. Centrum B. Budynek odnowiony, zadbana klatka schodowa. Spokojna, bardzo zielona okolica, z dużą ilością sklepów, punktów usługowych i terenów rekreacyjnych. Widok na bardzo zielone podwórko. (...)

Agent

Edyta Czerwińska

793 928...

793 928 312

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

793 928...

793 928 312

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.