Mieszkanie, ul. Fabryczna

Fabryczna, Grzegórzki, Kraków, małopolskie

  • 930 000 zł
  • 55 m²
  • 16 909,09 zł/m²

Zdjęcie

Tomasz Niejadlik

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Fabryczna

Fabryczna, Grzegórzki, Kraków, małopolskie

zaktualizowane:
14 maja 2026

930 000 zł

55 m²

16 909,09 zł/m²

Mieszkanie, ul. Fabryczna

Zaktualizowane: 14 maja 2026

930 000 zł 55 m² 16 909,09 zł/m²

Piętro:
parter/4
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
1994
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
do remontu

Piętro:

parter/4

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

1994

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

do remontu

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 930 000 zł (16 909,09 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 55 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: do remontu
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1994
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/4, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Czynsz: 800 zł
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: Archer Estates, zaktualizowane: 14.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 431214

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Przedstawiam do sprzedaży przestronne, 3-pokojowe mieszkanie, położone na parterze bloku z lat 90' przy ul. Fabrycznej w Krakowie. Lokal ma dokładny metraż 54.8 m2, balkon oraz przynależną piwnicę. Stan lokalu do remontu.

Ze względu na bardzo dobre, centralne położenie budynku, nabywca bez problemu dowolnym środkiem komunikacji dostanie się na Rondo Mogilskie, na Kazimierz czy do Rynku Głównego.

W lokalu jest bardzo cicho dzięki ekspozycji na wewnętrzny teren zielony. (...)

Agent

Tomasz Niejadlik

727 199...

727 199 655

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Tomasz Niejadlik

727 199...

727 199 655

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl