Mieszkanie, ul. Agatowa
Agatowa, Złocień, Kraków, małopolskie
- 739 566 zł
- 39,33 m²
- 18 804,12 zł/m²
Agnieszka Nowak
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Agatowa
Agatowa, Złocień, Kraków, małopolskie
zaktualizowane:
13 maja 2026
Mieszkanie, ul. Agatowa
Zaktualizowane: 13 maja 2026
739 566 zł 39,33 m² 18 804,12 zł/m²
Warto obserwować to ogłoszenie
umiarkowane zainteresowanie
parter/4
3
2027
garaż w bryle budynku
deweloperski
Zobacz na mapie
Piętro:
parter/4Liczba pokoi:
3Rok budowy:
2027Miejsce parkingowe:
garaż w bryle budynkuStan mieszkania:
deweloperskiSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 739 566 zł (18 804,12 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Krakowie)
- Charakterystyka mieszkania: 39,33 m², 3 pokoje; stan: deweloperski
- okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2027
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 0/4, jednostronne, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: ogródek 32 m²
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Miejsce parkingowe: garaż w bryle budynku
- Źródło: biuro nieruchomości: Wschód Nieruchomości, zaktualizowane: 13.05.2026
- numer ogłoszenia: WSCH-MS-7901
Kupujący nie płaci prowizji
Lokalizacja
- Adres: Agatowa, Złocień, Kraków, małopolskie
- Otoczenie: cicho (spokojna okolica)
- W pobliżu: przystanek autobusowy, dworzec kolejowy
Opis nieruchomości
Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2% PCC
w cenach dewelopera
Promocja do 31.05
W cenie miejsce garażowe oraz system smart home
podpisz umowę deweloperską w terminie 3dni od rezerwacji - koszty notarialne za 0zł
Inwestycja z własnym parkiem oraz siłownią plenerową
Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o pow.53m2 położone na parterze 4 piętrowego bloku z windą. (...)