Apartament, ul. Mogilska

Mogilska, Śródmieście, Kraków, małopolskie

  • 700 000 zł
  • 34 m²
  • 20 588,24 zł/m²

Zdjęcie

Katarzyna Piaśni...

Skontaktuj się

Apartament, ul. Mogilska

Mogilska, Śródmieście, Kraków, małopolskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

700 000 zł

34 m²

20 588,24 zł/m²

Apartament, ul. Mogilska

Zaktualizowane: 12 maja 2026

700 000 zł 34 m² 20 588,24 zł/m²

Piętro:
14/14
Liczba pokoi:
1
Rok budowy:
2019
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

14/14

Liczba pokoi:

1

Rok budowy:

2019

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
  • Cena: 700 000 zł (20 588,24 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: marzec 2026
  • Charakterystyka mieszkania: 34 m², 1 pokój; stan: wysoki standard
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2019
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 14/14
  • Powierzchnia dodatkowa: ogródek
  • Czynsz: 350 zł
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Bezpieczeństwo: alarm, domofon/wideofon, monitoring/kamery, ochrona
  • Źródło: biuro nieruchomości: Nova Capital, zaktualizowane: 12.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 1192/8850/OMS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 34m2 w doskonałej lokalizacji, w prestiżowej inwestycji Mogilska Tower.

LOKALIZACJA:
Lokal znajduje się w dzielnicy Grzegórzki w Krakowie, przy ul. Mogilskiej 120b. W bardzo bliskiej odległości Tauron Arena, Decathlon, Galeria Krakowska, UEK, dworzec PKP i PKM, sklep Lidl, Biedronka, Rynek Główny.
Mieszkanie w bardzo bliskiej odległości od Uniwersytetu Ekonomicznego. (...)

Agent

Katarzyna Piaśnik

502 902...

502 902 989

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

502 902...

502 902 989

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.