Apartament, ul. Gałczyńskiego

Gałczyńskiego, Czyżyny, Kraków, małopolskie

  • 1 411 462 zł
  • 80,28 m²
  • 17 581,74 zł/m²

Zdjęcie

Mateusz Borysiew...

Skontaktuj się

Apartament, ul. Gałczyńskiego

Gałczyńskiego, Czyżyny, Kraków, małopolskie

zaktualizowane:
14 maja 2026

1 411 462 zł

80,28 m²

17 581,74 zł/m²

Apartament, ul. Gałczyńskiego

Zaktualizowane: 14 maja 2026

1 411 462 zł 80,28 m² 17 581,74 zł/m²

Piętro:
1/2
Liczba pokoi:
5
Rok budowy:
2026
Miejsce parkingowe:
garaż wolnostojący
Stan mieszkania:
deweloperski

Piętro:

1/2

Liczba pokoi:

5

Rok budowy:

2026

Miejsce parkingowe:

garaż wolnostojący

Stan mieszkania:

deweloperski

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 1 411 462 zł (17 581,74 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Krakowie)
  • Dostępne: lipiec 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 80,28 m², 5 pokoi, 2 łazienki; stan: deweloperski
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2026
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/2, wielopoziomowe
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe
  • Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący (1 miejsce parkingowe)

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Nowoczesne 80m2 dla Rodziny | 5 pokoi | Garaż w bryle | Komórka Lokatorska | Czyżyny

Unikalny, 3-poziomowy apartament to propozycja dla tych, którzy szukają niezależności domu, nie rezygnując z przywilejów miejskiego życia. Zapomnij o odgłosach sąsiadów nad głową - tutaj Ty rządzisz na wszystkich kondygnacjach. To miejsce, gdzie strefa wspólnych śniadań na pierwszym piętrze naturalnie oddziela się od sypialnianego spokoju na samej górze. (...)

Agent

Mateusz Borysiewicz

12 442 97...

12 442 97 08

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Mateusz Borysiewicz

12 442 97...

12 442 97 08

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl