Apartament Kraków
Kraków, małopolskie
- 1 377 930 zł
- 60,19 m²
- 22 893,01 zł/m²
Olha Kuropiatnyk
Skontaktuj się
Apartament Kraków
Kraków, małopolskie
zaktualizowane:
14 maja 2026
Apartament Kraków
Zaktualizowane: 14 maja 2026
1 377 930 zł 60,19 m² 22 893,01 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
2/3
2
2025
-
deweloperski
Zobacz na mapie
Piętro:
2/3Liczba pokoi:
2Rok budowy:
2025Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
deweloperskiSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 1 377 930 zł (22 893,01 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Krakowie)
- Dostępne: natychmiast
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 60,19 m² (96 m² powierzchni użytkowej), 2 pokoje; stan: deweloperski
- instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
- Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2025 (blok w nowym budownictwie)
- winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
- Rozkład mieszkania: piętro 2/3, dwustronne, szczytowe, dwupoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: taras (8,90 m²)
- Czynsz: 600 zł
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Internet
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe, monitoring/kamery
- Miejsce parkingowe: garaż
- Źródło: biuro nieruchomości: ap7 group, zaktualizowane: 14.05.2026
- numer ogłoszenia: AP7-MS-14392
Lokalizacja
- Adres: Dzielnica VI Bronowice, Kraków, małopolskie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych, tereny zielone i rekreacyjne, działki zabudowane
- umiarkowanie cicho
- W pobliżu: przystanek autobusowy, przystanek tramwajowy
Opis nieruchomości
Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ok. 96 m² z antresolą, balkonem oraz imponującymi, panoramicznymi przeszkleniami o wysokości ok. 5 m, położone w nowoczesnej, kameralnej inwestycji Stawowa Residence by Imperial.
Inwestycja została już oddana do użytku.
To idealna propozycja dla osób ceniących przestrzeń, design oraz komfort życia w spokojnej okolicy z doskonałym dostępem do infrastruktury miejskiej. (...)