Mieszkanie, ul. Kotlarska

Kotlarska, Grzegórzki, Kraków, małopolskie

  • 3 299 zł
  • 82 m²
  • 40,23 zł/m²

Zdjęcie

Dawid Śliwa

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Kotlarska

Kotlarska, Grzegórzki, Kraków, małopolskie

zaktualizowane:
22 maja 2026

3 299 zł

82 m²

40,23 zł/m²

Mieszkanie, ul. Kotlarska

Zaktualizowane: 22 maja 2026

3 299 zł 82 m² 40,23 zł/m²

Piętro:
3/3
Liczba pokoi:
4
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
wysoki standard
Kaucja:
-

Piętro:

3/3

Liczba pokoi:

4

• Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 3 299 zł / miesiąc
  • Dostępne: maj 2026
  • Charakterystyka mieszkania: 82 m², 4 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  • Budynek: kamienica; rok budowy: 1940 (blok w starym budownictwie)
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/3
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Media: ogrzewanie: gazowe, centralne ogrzewanie
  •   Internet
  • Bezpieczeństwo: monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: tak
  • Źródło: biuro nieruchomości: Homfi sp. z o.o., zaktualizowane: 22.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 58929/2089/OMW

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

homfi z przyjemnością prezentuje urokliwe mieszkanie na wynajem w kamienicy przy ul. Kotlarskiej dzielnica Grzegórzki w Krakowie.
Dostępne od: 20 Czerwca 2026

LOKALIZACJA Grzegórzki, ul. Kotlarska

Jeden z najbardziej pożądanych centralnych adresów w Krakowie ul. Kotlarska leży w samym sercu dzielnicy Grzegórzki, zapewniając doskonałą dostępność pieszą oraz świetne połączenia komunikacją miejską w pobliżu Ronda Grzegórzeckiego. (...)

Agent

Dawid Śliwa

577 692...

577 692 123

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość