Mieszkanie, ul. Kapelanka

Kapelanka, Dębniki, Kraków, małopolskie

  • 950 000 zł
  • 57 m²
  • 16 666,67 zł/m²

Zdjęcie

Patryk Suder

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Kapelanka

Kapelanka, Dębniki, Kraków, małopolskie

zaktualizowane:
22 maja 2026

950 000 zł

57 m²

16 666,67 zł/m²

Mieszkanie, ul. Kapelanka

Zaktualizowane: 22 maja 2026

950 000 zł 57 m² 16 666,67 zł/m²

Piętro:
1/10
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
1970
Miejsce parkingowe:
przynależne na ulicy
Stan mieszkania:
dobry

Piętro:

1/10

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

1970

Miejsce parkingowe:

przynależne na ulicy

Stan mieszkania:

dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 950 000 zł (16 666,67 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: luty 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 57 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny (blok z płyty); rok budowy: 1970
  •   technika budowy: wielka płyta
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/10, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Czynsz: 689 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, pralka
  • Kuchnia: oddzielna
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy (1 miejsce parkingowe)

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Jasne, rozkładowe 3 pokoje na Oś.Podwawelskim z osobną kuchnią i balkonem.Tylko u Nas.

Szukasz mieszkania, które łączy w sobie bliskość tętniącego życiem centrum Krakowa z zielenią i spokojem terenów rekreacyjnych? Ta oferta spełni Twoje najwyższe oczekiwania.

Wyjątkowe, ustawne i doskonale doświetlone trzypokojowe mieszkanie, usytuowane na wygodnym pierwszym piętrze w zadbanym, 10-piętrowym bloku z 1970 roku. (...)

Agent

Patryk Suder

791 507...

791 507 477

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent