Mieszkanie, ul. Słomiana

Słomiana, Dębniki, Kraków, małopolskie

  • 890 000 zł
  • 46,90 m²
  • 18 976,55 zł/m²

Zdjęcie

Zuzanna

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Słomiana

Słomiana, Dębniki, Kraków, małopolskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

890 000 zł

46,90 m²

18 976,55 zł/m²

Mieszkanie, ul. Słomiana

Zaktualizowane: 13 maja 2026

890 000 zł 46,90 m² 18 976,55 zł/m²

Piętro:
1/10
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
1972
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

1/10

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

1972

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 890 000 zł (18 976,55 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 46,90 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1972
  •   technika budowy: wielka płyta
  •   winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/10, dwustronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: loggia (zabudowana), piwnica
  • Czynsz: 800 zł
  • Kuchnia: oddzielna
  • Media: gaz
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   klimatyzacja
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon, monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 13.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie po generalnym remoncie, położone na Osiedlu Podwawelskim.

Mieszkanie jest dwustronne, z ekspozycją na wschód i zachód, dzięki czemu wnętrza są jasne i dobrze doświetlone przez cały dzień. Dodatkowym komfortem jest zamontowana klimatyzacja.

Lokal składa się z:

trzech niezależnych pokoi,
osobnej kuchni,
łazienki,
zabudowanego balkonu.

Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica. (...)

Agent

Zuzanna

602 676...

602 676 186

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość