Mieszkanie, ul. Lema
Lema, Czyżyny, Kraków, małopolskie
- 895 000 zł
- 37 m²
- 24 189,19 zł/m²
Izabela
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Lema
Lema, Czyżyny, Kraków, małopolskie
zaktualizowane:
22 maja 2026
Mieszkanie, ul. Lema
Zaktualizowane: 22 maja 2026
895 000 zł 37 m² 24 189,19 zł/m²
1/4
2
2022
przynależne na terenie ogrodzonym
wysoki standard
Zobacz na mapie
Piętro:
1/4Liczba pokoi:
2Rok budowy:
2022Miejsce parkingowe:
przynależne na terenie ogrodzonymStan mieszkania:
wysoki standardSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 895 000 zł (24 189,19 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: październik 2026
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 37 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
- instalacje: nowe / wymienione
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2022
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 1/4, dwustronne, narożne, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: loggia (4 m²)
- Czynsz: 500 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, pralka, suszarka, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, kuchenka mikrofalowa, piekarnik, lodówka
- Kuchnia: z oknem
- Łazienka: prysznic
- Media: siła; ogrzewanie: miejskie
- Internet
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, ochrona
- Miejsce parkingowe: przynależne na terenie ogrodzonym (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 22.05.2026
Opis nieruchomości
Mieszkanie 2 pokojowe, 37m2, ul. Lema, kuchnia z oknem, ekspozycja południowa, aktualnie wynajmowane krótkoterminowo.
Czynsz 500zl
Miejsce postojowe na parterze, widoczne z mieszkania 50 000zł
Po więcej informacji zapraszam do kontaktu
Izabela
508 627...
508 627 879