Mieszkanie, ul. Pana Tadeusza
Pana Tadeusza, Zabłocie, Kraków, małopolskie
- 1 359 000 zł
- 72,64 m²
- 18 708,70 zł/m²
Sara Garczyńska
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Pana Tadeusza
Pana Tadeusza, Zabłocie, Kraków, małopolskie
zaktualizowane:
16 maja 2026
Mieszkanie, ul. Pana Tadeusza
Zaktualizowane: 16 maja 2026
1 359 000 zł 72,64 m² 18 708,70 zł/m²
4/7
3
2026
w garażu podziemnym
do wykończenia
Zobacz na mapie
Piętro:
4/7Liczba pokoi:
3Rok budowy:
2026Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnymStan mieszkania:
do wykończeniaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 1 359 000 zł (18 708,70 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Krakowie)
- Dostępne: maj 2026
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 72,64 m², 3 pokoje, 2 łazienki; stan: do wykończenia
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2026
- winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
- Rozkład mieszkania: piętro 4/7, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Kuchnia: z oknem
- Media: ogrzewanie: miejskie
- opomiarowanie wody
- telefon
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe, monitoring/kamery
- Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: TEC Real Estate, zaktualizowane: 16.05.2026
- numer ogłoszenia: PE882454
Lokalizacja
- Adres: Pana Tadeusza, Zabłocie, Kraków, małopolskie
- Otoczenie: łąka
- W pobliżu: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, uczelnia wyższa, fitness, basen, apteka, szpital, przystanek autobusowy, przystanek tramwajowy, lotnisko, centrum handlowe, targ, plac zabaw
Opis nieruchomości
4 pokoje z dużym balkonem na Zabłociu | Gotowe do odbioru | 0% PCC
Na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie w najbardziej dynamicznej i prestiżowej dzielnicy Krakowa. To idealna propozycja dla osób ceniących miejski styl życia, nowoczesny design oraz bliskość terenów rekreacyjnych nad Wisłą.
NAJWIĘKSZE ATUTY:
0% podatku PCC * Mieszkanie gotowe do odbioru - klucze zaraz po transakcji.
Bezpieczeństwo: Monitoring oraz całodobowa ochrona. (...)