Mieszkanie Kraków

Górali, Kraków, małopolskie

  • 550 000 zł
  • 39 m²
  • 14 102,56 zł/m²

Zdjęcie

Agnieszka Tomasz...

Skontaktuj się

Mieszkanie Kraków

Górali, Kraków, małopolskie

zaktualizowane:
15 maja 2026

550 000 zł

39 m²

14 102,56 zł/m²

Mieszkanie Kraków

Zaktualizowane: 15 maja 2026

550 000 zł 39 m² 14 102,56 zł/m²

Piętro:
1/4
Liczba pokoi:
1
Rok budowy:
1960
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

1/4

Liczba pokoi:

1

Rok budowy:

1960

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
  • Cena: 550 000 zł (14 102,56 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 39 m², 1 pokój, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1960
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/4, jednostronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica 6 m²
  • Czynsz: 552 zł
  • Kuchnia: z oknem
  • Łazienka: prysznic
  • Media: gaz; ogrzewanie: centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego
  • Źródło: biuro nieruchomości: A.J. Partnerzy, zaktualizowane: 15.05.2026
  •   numer ogłoszenia: AJP-MS-1659

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Polecamy Państwu piękne mieszkanie na os. Górali, po generalnym remoncie, o metrażu 39m2.
Mieszkanie gustownie urządzone i zaprojektowane z myślą o najdrobniejszych szczegółach. Mieszkanie znajduje się na I piętrze w IV piętrowym budynku z cegły. Do mieszkania przynależy piwnica.
Mieszkanie składa się z przedpokoju, przestronnego pokoju oraz oddzielnej kuchni z jadalnią i łazienki. (...)

Agent

Agnieszka Tomaszewska

601 060...

601 060 083

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

601 060...