Mieszkanie, ul. Przybyszewskiego
Przybyszewskiego, Krowodrza, Kraków, małopolskie
- 2 999 zł
- 60 m²
- 49,98 zł/m²
Aleksandra Zawór
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Przybyszewskiego
Przybyszewskiego, Krowodrza, Kraków, małopolskie
zaktualizowane:
18 maja 2026
Mieszkanie, ul. Przybyszewskiego
Zaktualizowane: 18 maja 2026
2 999 zł 60 m² 49,98 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
8/9
2
tak
wysoki standard
-
Zobacz na mapie
Piętro:
8/9Liczba pokoi:
2Umeblowane:
takStan mieszkania:
wysoki standardKaucja:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 2 999 zł / miesiąc
- Dostępne: maj 2026
- Charakterystyka mieszkania: 60 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
- Budynek: rok budowy: 2022
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 8/9
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
- Kuchnia: z oknem
- Łazienka: oddzielne WC
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery
- Miejsce parkingowe: garaż
- Źródło: biuro nieruchomości: Homeland, zaktualizowane: 18.05.2026
- numer ogłoszenia: 2883/6777/OMW
Lokalizacja
- Adres: Przybyszewskiego, Krowodrza, Kraków, małopolskie
- W pobliżu: szkoła podstawowa, restauracja, fitness, centrum handlowe, kościół, bank, park, plac zabaw
Opis nieruchomości
/ENGLISH BELOW/
MIESZKANIE DOSTĘPNE OD 1 CZERWCA.
Z przyjemnością prezentuję 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na 8 piętrze.
60 m2 + balkon 12m2 z pięknym widokiem.
Nieruchomość znajduję się przy ul. Przybyszewskiego- dzielnica Bronowice. (...)
506 842...
506 842 643