Apartament Kraków

Krowodrza, Kraków, małopolskie

  • 1 585 980 zł
  • 88,11 m²
  • 18 000 zł/m²

Zdjęcie

Magdalena Szewcz...

Skontaktuj się

Apartament Kraków

Krowodrza, Kraków, małopolskie

zaktualizowane:
22 maja 2026

1 585 980 zł

88,11 m²

18 000 zł/m²

Apartament Kraków

Zaktualizowane: 22 maja 2026

1 585 980 zł 88,11 m² 18 000 zł/m²

Piętro:
4/5
Liczba pokoi:
4
Rok budowy:
2025
Miejsce parkingowe:
tak
Stan mieszkania:
do wykończenia

Piętro:

4/5

Liczba pokoi:

4

Rok budowy:

2025

Miejsce parkingowe:

tak

Stan mieszkania:

do wykończenia

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 1 585 980 zł (18 000 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Krakowie)
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 88,11 m², 4 pokoje; stan: do wykończenia
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2025 (blok w nowym budownictwie)
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 4/5
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: alarm, domofon/wideofon, monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: tak
  • Źródło: biuro nieruchomości: Emmerson Lumico sp z o o, zaktualizowane: 22.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 34044/6342/OMS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

We speak English. Do not hesitate to contact us!
English version below.
-

UWAGA! OFERTA W PROGRAMIE "0% PROWIZJI". KOSZTY UMOWY POŚREDNICTWA PONOSI WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI.

Nowa inwestycja mieszkaniowa w dzielnicy Kraków-Krowodrza
Termin realizacji: gotowe

Przepięknie doświetlony, słoneczny, narożny apartament dwupoziomowy z widokowym tarasem 21,72 m2, zajmujący dwa ostatnie piętra (4. oraz 5. (...)

Agent

Magdalena Szewczyk

516 000...

516 000 923

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

516 000...

516 000 923

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.