Apartament, ul. Dobrego Pasterza

Dobrego Pasterza, Kraków, małopolskie

  • 559 000 zł
  • 26,53 m²
  • 21 070,49 zł/m²

Zdjęcie

Agnieszka Hajdug...

Skontaktuj się

Apartament, ul. Dobrego Pasterza

Dobrego Pasterza, Kraków, małopolskie

zaktualizowane:
22 maja 2026

559 000 zł

26,53 m²

21 070,49 zł/m²

Apartament, ul. Dobrego Pasterza

Zaktualizowane: 22 maja 2026

559 000 zł 26,53 m² 21 070,49 zł/m²

Piętro:
4/7
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2015
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
dobry

Piętro:

4/7

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2015

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 559 000 zł (21 070,49 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 26,53 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2015 (blok w nowym budownictwie)
  •   technika budowy: nowa technologia
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 4/7, jednopoziomowe
  • Czynsz: 480 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka, pralka
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie typu studio o powierzchni 28,7 m², położone na 4 piętrze nowoczesnej inwestycji Apartamenty Kaskada przy ul. Dobrego Pasterza w Krakowie.

Mieszkanie idealnie sprawdzi się zarówno jako komfortowe lokum dla singla lub pary, jak i inwestycja pod wynajem. (...)

Agent

Agnieszka Hajduga

690 664...

690 664 433

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Agnieszka Hajduga

690 664...

690 664 433

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.