Mieszkanie, ul. Rydlówka
Rydlówka, Kraków, małopolskie
- 629 000 zł
- 38,25 m²
- 16 444,44 zł/m²
Mieczysław Małek
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Rydlówka
Rydlówka, Kraków, małopolskie
zaktualizowane:
21 maja 2026
Mieszkanie, ul. Rydlówka
Zaktualizowane: 21 maja 2026
629 000 zł 38,25 m² 16 444,44 zł/m²
parter/4
2
2025
przynależne na ulicy
deweloperski
Zobacz na mapie
Piętro:
parter/4Liczba pokoi:
2Rok budowy:
2025Miejsce parkingowe:
przynależne na ulicyStan mieszkania:
deweloperskiSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 629 000 zł (16 444,44 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 38,25 m² (38,35 m² powierzchni użytkowej), 2 pokoje, 1 łazienka; stan: deweloperski
- okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2025
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 0/4, jednopoziomowe
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: ogrzewanie: miejskie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: Platforma Mieszkaniowa Sp. z o.o., zaktualizowane: 21.05.2026
- numer ogłoszenia: 419184
Opis nieruchomości
Gotowe do odbioru już dziś
Na sprzedaż nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,25m², położone na parterze inwestycji w Podgórzu jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Krakowie.
Zakup bezpośrednio od dewelopera - BEZ podatku PCC 0%!
Najważniejsze atuty mieszkania:
powierzchnia: 38,25m²
piętro : 0
południowa ekspozycja - idealne piękne światło każdego dnia
gotowe do odbioru - możesz wprowadzić (...)
575 700...
575 700 212