Mieszkanie, ul. Sławka

Sławka, Wola Duchacka, Kraków, małopolskie

  • 740 000 zł
  • 40,50 m²
  • 18 271,60 zł/m²

Zdjęcie

Filip Wawrzynek

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Sławka

Sławka, Wola Duchacka, Kraków, małopolskie

zaktualizowane:
20 maja 2026

740 000 zł

40,50 m²

18 271,60 zł/m²

Mieszkanie, ul. Sławka

Zaktualizowane: 20 maja 2026

740 000 zł 40,50 m² 18 271,60 zł/m²

Piętro:
4/10
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2026
Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnym
Stan mieszkania:
deweloperski

Piętro:

4/10

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2026

Miejsce parkingowe:

w garażu podziemnym

Stan mieszkania:

deweloperski

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 740 000 zł (18 271,60 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 40,50 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: deweloperski
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2026 (blok w nowym budownictwie)
  •   technika budowy: nowa technologia
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 4/10, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon (8,93 m²)
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  •   Internet, telewizja kablowa
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe
  • Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane przy ul. Walerego Sławka (Podgórze, Wola Duchacka).

Sprzedaż na zasadach cesji.

Mieszkanie:

- stan deweloperski (do własnej aranżacji i wykończenia)
- salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, przedpokój
- balkon o powierzchni niespełna 9 mkw
- komórka lokatorska (możliwość dokupienia u dewelopera w cenie 7000/m2)
- miejsce w parkingu podziemnym - (...)

Agent

Filip Wawrzynek

509 016...

509 016 286

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

509 016...

509 016 286

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.