Mieszkanie, ul. Kochanowskiego
Kochanowskiego, Śródmieście, Kraków, małopolskie
- 3 850 zł
- 76,60 m²
- 50,26 zł/m²
Katarzyna Paster...
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Kochanowskiego
Kochanowskiego, Śródmieście, Kraków, małopolskie
zaktualizowane:
20 maja 2026
Mieszkanie, ul. Kochanowskiego
Zaktualizowane: 20 maja 2026
3 850 zł 76,60 m² 50,26 zł/m²
parter
1
tak
dobry
-
Zobacz na mapie
Piętro:
parterLiczba pokoi:
1Umeblowane:
takStan mieszkania:
dobryKaucja:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: kawalerka do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 3 850 zł / miesiąc
- Dostępne: kwiecień 2026
- Charakterystyka mieszkania: 76,60 m², 1 pokój, 1 łazienka; stan: dobry
- Budynek: kamienica
- Rozkład mieszkania: piętro 0
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Źródło: biuro nieruchomości: Vistula Estate, zaktualizowane: 20.05.2026
- numer ogłoszenia: 1679/3107/OMW
Lokalizacja
- Adres: Kochanowskiego, Śródmieście, Kraków, małopolskie
Opis nieruchomości
Trzypokojowe mieszkanie w centrum | 76,6 m2 | Kochanowskiego
BUDYNEK I OKOLICA:
Mieszkanie mieści się na drugim piętrze kamienicy w ścisłym centrum miasta, przy ulicy Kochanowskiego. W okolicy znajdują się liczne punkty handlowo-usługowe, ośrodki kultury, uczelnie wyższe. Lokalizacja zapewnia doskonały dostęp do wszystkich atrakcji Starego Miasta, 10 minut piechotą do Rynku Głównego, Galerii Krakowskiej oraz na dworzec. Doskonała komunikacja z innymi częściami miasta. (...)
570 960...
570 960 978