Mieszkanie, ul. Zapolskiej

Zapolskiej, Kraków, małopolskie

  • 899 000 zł
  • 49,65 m²
  • 18 106,75 zł/m²

Zdjęcie

Michał Porębski

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Zapolskiej

Zapolskiej, Kraków, małopolskie

zaktualizowane:
20 maja 2026

899 000 zł

49,65 m²

18 106,75 zł/m²

Mieszkanie, ul. Zapolskiej

Zaktualizowane: 20 maja 2026

899 000 zł 49,65 m² 18 106,75 zł/m²

Piętro:
2/2
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
1974
Miejsce parkingowe:
tak
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

2/2

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

1974

Miejsce parkingowe:

tak

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 899 000 zł (18 106,75 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka mieszkania: 49,65 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1974
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/2
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  •   Internet, telewizja kablowa
  • Miejsce parkingowe: tak
  • Źródło: biuro nieruchomości: Vistula Estate, zaktualizowane: 20.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 672/3107/OMS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż piękne 3 -pokojowe mieszkanie na ul. Gabrieli Zapolskiej w Krakowie.

BUDYNEK O OKOLICA:

Mieszkanie mieści na drugim piętrze bloku w dzielnicy Bronowice, przy ulicy Gabrieli Zapolskiej. W okolicy znajdują się liczne krakowskie uczelnie wyższe, sklepy, restauracje, tereny rekreacyjne, galeria handlowa, przystanki komunikacji miejskiej. (...)

Agent

Michał Porębski

793 331...

793 331 413

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Michał Porębski

793 331...

793 331 413

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent