Szukasz funkcjonalnego mieszkania w nowoczesnym budynku z bogatym zapleczem dla mieszkańców? Ta oferta jest dla Ciebie!
Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z zachodnią ekspozycją i balkonem Szukasz funkcjonalnego mieszkania w nowoczesnym budynku z bogatym zapleczem dla mieszkańców? Ta oferta jest dla Ciebie!
Przedstawiamy na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o numerze B 4.2, usytuowane na 2. piętrze w nowoczesnej inwestycji deweloperskiej (City Łobzów). (...)
Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z zachodnią ekspozycją i balkonem
Przedstawiamy na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o numerze B 4.2, usytuowane na 2. piętrze w nowoczesnej inwestycji deweloperskiej (City Łobzów). Przemyślany układ z wydzieloną garderobą oraz zachodnia ekspozycja sprawiają, że to idealna propozycja dla singla, pary lub jako świetna lokata kapitału.
Najważniejsze parametry:
Status: Dostępne
Powierzchnia całkowita: 40,71 m²
Liczba pokoi: 2
Piętro: 2
Ekspozycja: Zachodnia (zapewniająca doskonałe nasłonecznienie w drugiej połowie dnia)
Cena za m²: 17 120 zł
Cena CAŁKOWITA : 696 955,20 zł
Zestawienie pomieszczeń:
Mieszkanie charakteryzuje się bardzo praktycznym i ustawnym rozkładem:
- Korytarz: 4,56 m²
- Łazienka: 3,10 m²
- Pokój z aneksem kuchennym: 19,05 m² przestronna strefa dzienna z wyjściem na balkon
- Sypialnia: 11,76 m² z miejscem na duże łóżko
- Garderoba: 2,12 m² niezwykle praktyczne rozwiązanie ułatwiające przechowywanie
- Balkon: 4,92 m² dodatkowa przestrzeń do relaksu
Wyjątkowe udogodnienia w budynku:
Inwestycja została zaprojektowana z myślą o maksymalnym komforcie i integracji mieszkańców. Na terenie obiektu znajdują się:
- Strefa rekreacyjna na dachu: Ogólnodostępna przestrzeń do relaksu z widokiem na okolicę.
- Piesroom: Specjalnie wygospodarowane na parterze pomieszczenie dedykowane czworonogom (np. do mycia łap po spacerze).
- Warsztat: Przestrzeń stworzona dla miłośników majsterkowania (Zrób To Sam).
- Rowerownia: Zamknięty blok dostępny wyłącznie dla mieszkańców, ułatwiający bezpieczne przechowywanie jednośladów.
- Eko-rozwiązania: Miejsca postojowe w hali garażowej wyposażone w przyłącza do ładowania samochodów elektrycznych.
Miejsca postojowe i informacje dodatkowe:
Do mieszkania można dokupić miejsce postojowe w podziemnej hali garażowej:
Poziom -1: 62 900 zł/szt.
Poziom -2: 58 700 zł/szt.
Kwestie prawne:
Nabywca zostanie zobowiązany do pokrycia opłaty przekształceniowej na rzecz Skarbu Państwa, zgodnie z art. 7 ustawy z dnia 20 lipca 2018 r.
Zainteresowany? Skontaktuj się z nami pod numerem lub napisz nam maila poprzez formularz kontaktowy dostępny w ogłoszeniu.