Apartament, ul. Liściasta

Liściasta, Dębniki, Kraków, małopolskie

  • 659 500 zł
  • 37,88 m²
  • 17 410,24 zł/m²

Zdjęcie

Dawid Śliwa

Skontaktuj się

Apartament, ul. Liściasta

Liściasta, Dębniki, Kraków, małopolskie

zaktualizowane:
18 maja 2026

659 500 zł

37,88 m²

17 410,24 zł/m²

Apartament, ul. Liściasta

Zaktualizowane: 18 maja 2026

659 500 zł 37,88 m² 17 410,24 zł/m²

Piętro:
1/3
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2016
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

1/3

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2016

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 659 500 zł (17 410,24 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Charakterystyka mieszkania: 37,88 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2016
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/3
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Czynsz: 600 zł
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  •   Internet
  • Bezpieczeństwo: monitoring/kamery
  • Źródło: biuro nieruchomości: Homfi sp. z o.o., zaktualizowane: 18.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 26638/2089/OMS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż komfortowy 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w kameralnej inwestycji ul. Liściasta, inwestycja Royal Apartments - twoja zielona przystań.

Funkcjonalny apartament o powierzchni blisko 38 m², położony na pierwszym piętrze kameralnego, trzypiętrowego budynku z 2015 roku przy ul. Liściastej w Krakowie.

LOKALIZACJA

Apartament znajduje się w spokojnej i zielonej części krakowskich Dębnik, na pograniczu Ruczaju. (...)

Agent

Dawid Śliwa

577 692...

577 692 123

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Dawid Śliwa

577 692...

577 692 123

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.