Mieszkanie, ul. Szablowskiego
Szablowskiego, Kraków, małopolskie
- 2 800 zł
- 35,26 m²
- 79,41 zł/m²
Biuro Nieruchomo...
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Szablowskiego
Szablowskiego, Kraków, małopolskie
zaktualizowane:
19 maja 2026
Mieszkanie, ul. Szablowskiego
Zaktualizowane: 19 maja 2026
2 800 zł 35,26 m² 79,41 zł/m²
1/4
2
tak
bardzo dobry
-
Zobacz na mapie
Piętro:
1/4Liczba pokoi:
2Umeblowane:
takStan mieszkania:
bardzo dobryKaucja:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 2 800 zł / miesiąc
- Dostępne: maj 2026
- Charakterystyka mieszkania: 35,26 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1980
- technika budowy: wielka płyta
- Rozkład mieszkania: piętro 1/4, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: piwnica
- Opłaty uzupełniające: 500 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka, pralka, telewizor
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Łazienka: prysznic
- Media: ogrzewanie: miejskie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: propersi, zaktualizowane: 19.05.2026
- numer ogłoszenia: 568079
Lokalizacja
- Adres: Szablowskiego, Bronowice, Kraków, małopolskie
Opis nieruchomości
2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - ul. Szablowskiego 4, Kraków
Zapraszam na dzień otwarty 23.05 w sobotę o godzinie 11;00 do 13;00.
Zapisy na dzień otwarty pod numerem telefonu w ogłoszeniu.
Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania o powierzchni 35,26 m², zlokalizowanego przy ul. Szablowskiego 4 w Krakowie.
Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze w 4-piętrowym budynku z lat 80. (...)
604 720...