Mieszkanie, ul. Federowicza

Federowicza, Ruczaj, Kraków, małopolskie

  • 712 000 zł
  • 39,65 m²
  • 17 957,12 zł/m²

Zdjęcie

Natalia Kamionka

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Federowicza

Federowicza, Ruczaj, Kraków, małopolskie

zaktualizowane:
15 maja 2026

712 000 zł

39,65 m²

17 957,12 zł/m²

Mieszkanie, ul. Federowicza

Zaktualizowane: 15 maja 2026

712 000 zł 39,65 m² 17 957,12 zł/m²

Piętro:
4/4
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2026
Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnym
Stan mieszkania:
deweloperski

Piętro:

4/4

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2026

Miejsce parkingowe:

w garażu podziemnym

Stan mieszkania:

deweloperski

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 712 000 zł (17 957,12 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Krakowie)
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 39,65 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: deweloperski
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2026 (blok w nowym budownictwie)
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  •   winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
  • Rozkład mieszkania: piętro 4/4, jednostronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: taras (15 m²)
  • Czynsz: 400 zł
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: siła; ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  •   klimatyzacja
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2, położone na 2. piętrze w nowoczesnej inwestycji Osiedle Versus przy ul. Jana Kantego Federowicza w dzielnicy Skotniki (Dębniki) w Krakowie.
Najważniejsze informacje

Powierzchnia: 40 m2.

Liczba pokoi: 2.

Taras o pow. 15 mkw

Atuty mieszkania

Dwa pokoje- idealne dla pary lub jako inwestycja pod wynajem. (...)

Agent

Natalia Kamionka

537 231...

537 231 555

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość