Mieszkanie, ul. Węgierska

Węgierska, Stare Podgórze, Kraków, małopolskie

  • 2 300 000 zł
  • 90,50 m²
  • 25 414,36 zł/m²

Zdjęcie

Tomasz Myśliwiec

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Węgierska

Węgierska, Stare Podgórze, Kraków, małopolskie

zaktualizowane:
14 maja 2026

2 300 000 zł

90,50 m²

25 414,36 zł/m²

Mieszkanie, ul. Węgierska

Zaktualizowane: 14 maja 2026

2 300 000 zł 90,50 m² 25 414,36 zł/m²

Piętro:
2
Liczba pokoi:
4
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
dobry

Piętro:

2

Liczba pokoi:

4

• Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 2 300 000 zł (25 414,36 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 90,50 m², 4 pokoje, 2 łazienki; stan: dobry
  •   instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
  • Budynek: kamienica
  • Rozkład mieszkania: piętro 2, dwustronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon (2,40 m²)
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: prysznic
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Bezpieczeństwo: alarm, domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe, monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego
  • Możliwe przeznaczenie: nadaje się na biuro
  • Źródło: biuro nieruchomości: Krakowska Kamienica, zaktualizowane: 14.05.2026
  •   numer ogłoszenia: KKA-MS-4543

Lokalizacja

Opis nieruchomości

WYJĄTKOWA OFERTA W NIEZWYKLE ATRAKCYJNEJ OKOLICY

NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ

MIESZKANIE CZTEROPOKOJOWE W DZIELNICY STARE PODGÓRZE - UL. WĘGIERSKA - METRAŻ 90,50 M2

Na sprzedaż wyjątkowy, czteropokojowy apartament o powierzchni 90,50 m² , położony na drugim piętrze zadbanej kamienicy przy ulicy Węgierskiej. (...)

Agent

Tomasz Myśliwiec

798 280...

798 280 189

798 280 189

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości