Mieszkanie, ul. Łepkowskiego
Łepkowskiego, Prądnik Czerwony, Kraków, małopolskie
- 815 000 zł
- 59 m²
- 13 813,56 zł/m²
Weronika Bodzioc...
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Łepkowskiego
Łepkowskiego, Prądnik Czerwony, Kraków, małopolskie
zaktualizowane:
13 maja 2026
Mieszkanie, ul. Łepkowskiego
Zaktualizowane: 13 maja 2026
815 000 zł 59 m² 13 813,56 zł/m²
2/4
3
2012
w garażu podziemnym
dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
2/4Liczba pokoi:
3Rok budowy:
2012Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnymStan mieszkania:
dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 815 000 zł (13 813,56 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: natychmiast
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 59 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
- instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2012
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
- Rozkład mieszkania: piętro 2/4, dwustronne, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon (3 m²)
- Czynsz: 800 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, pralka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Łazienka: prysznic
- Media: ogrzewanie: miejskie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: Agencja Nieruchomości Prądnik Czerwony S.C, zaktualizowane: 13.05.2026
- numer ogłoszenia: KRMP2/0058
Lokalizacja
- Adres: Łepkowskiego, Prądnik Czerwony, Kraków, małopolskie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych
- cicho
Opis nieruchomości
Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie z tarasem Prądnik Czerwony, ul. Łepkowskiego
Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 58,90 m², zlokalizowane na 2. piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2012 roku. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem oraz doskonałą lokalizacją. (...)