Apartament, ul. Nadwiślańska
Nadwiślańska, Kraków, małopolskie
- 3 000 zł
- 38,78 m²
- 77,36 zł/m²
Paweł Sekuła
Skontaktuj się
Apartament, ul. Nadwiślańska
Nadwiślańska, Kraków, małopolskie
zaktualizowane:
12 maja 2026
Apartament, ul. Nadwiślańska
Zaktualizowane: 12 maja 2026
3 000 zł 38,78 m² 77,36 zł/m²
parter/5
2
tak
wysoki standard
-
Zobacz na mapie
Piętro:
parter/5Liczba pokoi:
2Umeblowane:
takStan mieszkania:
wysoki standardKaucja:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 3 000 zł / miesiąc
- Dostępne: maj 2026
- Charakterystyka mieszkania: 38,78 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
- Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2014 (blok w nowym budownictwie)
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 0/5
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Internet, telewizja kablowa
- Bezpieczeństwo: monitoring/kamery, ochrona
- Źródło: biuro nieruchomości: Homfi sp. z o.o., zaktualizowane: 12.05.2026
- numer ogłoszenia: 58694/2089/OMW
Lokalizacja
- Adres: Nadwiślańska, Podgórze, Kraków, małopolskie
Opis nieruchomości
Prezentujemy nowoczesne mieszkanie w inwestycji Nadwiślańskiej 11.
LOKALIZACJA:
Budynek znajduje się najpiękniejszej części Starego Podgórza przy samych Bulwarach Wiślanych, pomiędzy placem Bohaterów Getta a kładką "Bernatka" prowadzącej w samo serce krakowskiego Kazimierza. (...)
537 883...
537 883 281