Apartament, Osiedle Teatralne

Osiedle Teatralne, Nowa Huta, Kraków, małopolskie

  • 588 938 zł
  • 36,58 m²
  • 16 100 zł/m²

Zdjęcie

Angelina Rojkowi...

Skontaktuj się

Apartament, Osiedle Teatralne

Osiedle Teatralne, Nowa Huta, Kraków, małopolskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

588 938 zł

36,58 m²

16 100 zł/m²

Apartament, Osiedle Teatralne

Zaktualizowane: 12 maja 2026

588 938 zł 36,58 m² 16 100 zł/m²

Piętro:
2/4
Liczba pokoi:
1
Rok budowy:
2026
Miejsce parkingowe:
przynależne na ulicy
Stan mieszkania:
do wykończenia

Piętro:

2/4

Liczba pokoi:

1

Rok budowy:

2026

Miejsce parkingowe:

przynależne na ulicy

Stan mieszkania:

do wykończenia

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
  • Cena: 588 938 zł (16 100 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Krakowie)
  • Dostępne: marzec 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 36,58 m², 1 pokój, 1 łazienka; stan: do wykończenia
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2026 (blok w nowym budownictwie)
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/4, jednopoziomowe
  • Czynsz: 450 zł
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: POWER HOLDING Sp. z o.o., zaktualizowane: 12.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 28010/7649/OMS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Zakup mieszkania bez prowizji i podatku pcc.
Inwestycja jest gotowa, zapraszam na prezentację.

Oferuję do sprzedaży wyjątkowe, przestronne, jasne mieszkanie 1-pokojowe w 4-piętrowym budynku z windą zlokalizowanym w Nowej Hucie.
Nowa Huta to dzielnica zaprojektowana z myślą o komforcie mieszkańców. Przemyślany układ ulic, placów i osiedli harmonijnie łączy architekturę z dużą ilością zieleni. (...)

Agent

Angelina Rojkowicz

575 222...

575 222 841

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

575 222...

575 222 841

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.