Apartament, ul. Złocieniowa
Złocieniowa, Kraków, małopolskie
- 2 850 zł
- 45 m²
- 63,33 zł/m²
Bartosz Hein
Skontaktuj się
Apartament, ul. Złocieniowa
Złocieniowa, Kraków, małopolskie
zaktualizowane:
11 maja 2026
Apartament, ul. Złocieniowa
Zaktualizowane: 11 maja 2026
2 850 zł 45 m² 63,33 zł/m²
1/3
2
-
bardzo dobry
-
Zobacz na mapie
Piętro:
1/3Liczba pokoi:
2Umeblowane:
-Stan mieszkania:
bardzo dobryKaucja:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 2 850 zł / miesiąc
- Dostępne: kwiecień 2026
- Preferowani lokatorzy: niepalący
- Charakterystyka mieszkania: 45 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
- Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2026
- Rozkład mieszkania: piętro 1/3, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: loggia
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: ogrzewanie: miejskie
- Internet, telewizja kablowa
- klimatyzacja
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: SDP Nieruchomości, zaktualizowane: 11.05.2026
- numer ogłoszenia: 44468
Lokalizacja
- Adres: Złocieniowa, Bieżanów-Prokocim, Kraków, małopolskie
Opis nieruchomości
Na wynajem apartament w budynku przy ul. Złocieniowej w dzielnicy Bieżanów-Prokocim.
Otoczenie nieruchomości:
Nieruchomość położona jest w spokojnej, kameralnej części okolicy, z dala od bezpośredniego ruchu głównej drogi, co zapewnia większy komfort, ciszę i prywatność na co dzień. (...)
602 101...
602 101 602
602 101 602