Mieszkanie, ul. Królewska
Królewska, Krowodrza, Kraków, małopolskie
- 2 750 zł
- 31 m²
- 88,71 zł/m²
Kateryna Neroda
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Królewska
Królewska, Krowodrza, Kraków, małopolskie
zaktualizowane:
18 maja 2026
Mieszkanie, ul. Królewska
Zaktualizowane: 18 maja 2026
2 750 zł 31 m² 88,71 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
4/4
1
tak
wysoki standard
-
Zobacz na mapie
Piętro:
4/4Liczba pokoi:
1Umeblowane:
takStan mieszkania:
wysoki standardKaucja:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: kawalerka do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 2 750 zł / miesiąc
- Charakterystyka mieszkania: 31 m², 1 pokój (np. dla studenta), 1 łazienka; stan: wysoki standard
- Budynek: kamienica; rok budowy: 1911
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- Rozkład mieszkania: piętro 4/4
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Źródło: biuro nieruchomości: Royal Space, zaktualizowane: 18.05.2026
- numer ogłoszenia: 5171/7466/OMW
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Opis nieruchomości
Mamy przyjemność zaprezentować apartament o pow. 31 m² w doskonałej lokalizacji położonej przy ul. Królewskiej.
LOKALIZACJA
W odległości 5 min spacerem znajduje się Park Krakowski oraz Plac Inwalidów, będące komunikacyjnym węzłem dla linii tramwajowych oraz autobusowych. Sama inwestycja jest nieco odsunięta od głównej ulicy - pozwala to na pracę w komfortowych warunkach, nie rezygnując z dogodnej lokalizacji. (...)
668 000...
668 000 329