Mikrokawalerka, ul. Karmelicka
Karmelicka, Stare Miasto, Kraków, małopolskie
- 545 000 zł
- 24 m²
- 22 708,33 zł/m²
Weronika Podleś
Skontaktuj się
Mikrokawalerka, ul. Karmelicka
Karmelicka, Stare Miasto, Kraków, małopolskie
zaktualizowane:
30 kwietnia 2026
Mikrokawalerka, ul. Karmelicka
Zaktualizowane: 30 kwietnia 2026
545 000 zł 24 m² 22 708,33 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
4/4
1
1910
-
wysoki standard
Zobacz na mapie
Piętro:
4/4Liczba pokoi:
1Rok budowy:
1910Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
wysoki standardSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mikrokawalerka na sprzedaż
- Cena: 545 000 zł (22 708,33 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 24 m², 1 pokój, 1 łazienka; stan: wysoki standard
- Budynek: kamienica; rok budowy: 1910 (blok w starym budownictwie)
- Rozkład mieszkania: piętro 4/4, jednopoziomowe
- Czynsz: 260 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: ogrzewanie: elektryczne, centralne ogrzewanie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego
- Źródło: biuro nieruchomości: LIVINDER, zaktualizowane: 30.04.2026
- numer ogłoszenia: 5446/5595/OMS
Lokalizacja
- Adres: Karmelicka, Stare Miasto, Kraków, małopolskie
Opis nieruchomości
Klimatyczna kawalerka z antresolą przy ul. Karmelickiej serce Krakowa!
Szukasz inwestycyjnego pewniaka w lokalizacji, która nigdy nie wychodzi z mody? Ta kawalerka przy ul. Karmelickiej to kwintesencja krakowskiego stylu życia. Połączenie zabytkowej kamienicy z nowoczesnym, funkcjonalnym wnętrzem sprawia, że to idealne miejsce pod wynajem krótko- lub długoterminowy. (...)