Mieszkanie
Myśliwska, Płaszów, Kraków, małopolskie
- 669 000 zł
- 45 m²
- 14 866,67 zł/m²
Arkadiusz Kmak
Skontaktuj się
Mieszkanie
Myśliwska, Płaszów, Kraków, małopolskie
zaktualizowane:
5 maja 2026
Mieszkanie
Zaktualizowane: 5 maja 2026
669 000 zł 45 m² 14 866,67 zł/m²
3/5
3
2025
tak
do wykończenia
Zobacz na mapie
Piętro:
3/5Liczba pokoi:
3Rok budowy:
2025Miejsce parkingowe:
takStan mieszkania:
do wykończeniaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 669 000 zł (14 866,67 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: kwiecień 2026
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 45 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: do wykończenia
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2025
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 3/5, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon (5 m²)
- Czynsz: 500 zł
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery
- Miejsce parkingowe: tak
- Źródło: biuro nieruchomości: ESTATE ZINA JURIJ ZINIAK, zaktualizowane: 05.05.2026
- numer ogłoszenia: 530/12152/OMS
Opis nieruchomości
Nowoczesne mieszkanie 45 m² z balkonem | City Vibe | Płaszów | 669 000 zł
Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji City Vibe przy ul. Myśliwskiej w Krakowie (Płaszów). To świetna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem.
Dodatkowym atutem jest możliwość kompleksowego wykończenia mieszkania pod klucz. (...)