Apartament
Płaszów, Kraków, małopolskie
- 639 000 zł
- 45,89 m²
- 13 924,60 zł/m²
Dorota Chlipalsk...
Skontaktuj się
Apartament
Płaszów, Kraków, małopolskie
zaktualizowane:
11 maja 2026
Apartament
Zaktualizowane: 11 maja 2026
639 000 zł 45,89 m² 13 924,60 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
2/4
3
2024
-
deweloperski
Zobacz na mapie
Piętro:
2/4Liczba pokoi:
3Rok budowy:
2024Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
deweloperskiSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 639 000 zł (13 924,60 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Krakowie)
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 45,89 m², 3 pokoje; stan: deweloperski
- Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2024 (blok w nowym budownictwie)
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 2/4, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego
- Źródło: biuro nieruchomości: Emmerson Lumico sp z o o, zaktualizowane: 11.05.2026
- numer ogłoszenia: EMME-MS-59487
Kupujący nie płaci prowizji
Lokalizacja
- Adres: Płaszów, Kraków, małopolskie
Opis nieruchomości
Emmerson oferuje:
Mieszkanie 3 pokojowe w budynku z windą.
Okna z wyjściem na balkon skierowane na zachód lub wschód.
Lokalizacja : Podgórze- Bieżanów, w południowo - wschodniej części Krakowa z dobrym wjazdem na S7 oraz A4. Łatwy wyjazd na obwodnicę i ominięcie zakorkowanych ulic w mieście. Niedaleko jest realizowany przystanek kolei aglomeracyjnej - stacja Kraków Złocień . (...)